Rise of the Argonauts (PC DIGITAL)
DIGITAL

109 
Nákupem získáte 4 kreditů
 • 109 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, Fantasy
 • Pokročilý dialogový systém rozvíjí příběh velkou rychlostí a do nečekané hloubkyDechberoucí real-time soubojový systém využívající dynamické animace a zvláštní model viditelného poškozeníPosádka vaší krásné lodi Argó je složena podle toho, jak se chováte a který z bohů vám poskytuje přízeň
  Rise of the Argonauts je akční RPG od Liquid Entertainment (Dragonshard, Battle Realms, LOTR: War of the Ring, Desperate Housewives), které hráče přenese do starověkého bájného Řecka. V atraktivním prostředí, jako vystřiženém přímo z bájí bájí, bude hráč ovládat skupinku hrdinů v čele s Jásonem, Atlantou a Herkulem, které čeká srážka se samotnými bohy Olympu.
  Vrhni se na na epickou hrdinskou výpravu! Naloď se na legendární loď Argó a pluj přes ohromné oceány, objevuj tajemné ostrovy a zářící města, prodírej se bujnými džunglemi a hlubokými hvozdy. Získej legendární zbraně, brnění a dary od samotných bohů Olympu.
  Staň se legendou v bojích po boku největších hrdinů starověku, kteří se kdy dali dohromady. Bojuj proti strašlivým mýtickým stvůrám a epickým protivníkům v obřím světě oživeném podivuhodnými obyvateli a rozmanitými prostředími.
  Tvé hledání Zlatého rouna není jen cestou objevující svět, ale i cestou metafyzickou – od bojovného krále k ušlechtilému hrdinovi, který se dotýká bohů.
  Herní vlastnosti:
  Staň se hrdinou ve světe ovládaném bohy
  Zažij mnohovrstevné pradávné příběhy založené na legendárních bájíchZasvěť své skutky bohům, abys získal jejich přízeň. Jejich moc utváří tvou budoucnost a schopnosti i osud samotného lidstvaBojuj po boku Herakla, Achilla, Pana a dalších dávných hrdinů, kteří jsou obdařeni vlastními unikátními schopnostmiObjevuj unikátní ostrovní říše obydlené podivuhodnými bytostmi z bájíProžívej kruté boje na život a na smrt
  Bojuj s legendárními protivníky a gigantickými monstrySám vyvíjej a zdokonaluj různé zbraně a speciální techniky zabíjeníUvolni mocné síly zakončovacími pohyby, speciálními kryty a týmovými kombyZažij novou generaci her na hrdiny
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Rise of the Argonauts (PC DIGITAL)!