Rise of the Argonauts
Digital

1 044
Nákupem získáte 10 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: FPS, Fantasy
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004884
 • Rise of the Argonauts je akční RPG od Liquid Entertainment (Dragonshard, Battle Realms, LOTR: War of the Ring, Desperate Housewives), které hráče přenese do starověkého bájného Řecka. V atraktivním prostředí, jako vystřiženém přímo z bájí bájí, bude hráč ovládat skupinku hrdinů v čele s Jásonem, Atlantou a Herkulem, které čeká srážka se samotnými bohy Olympu.
  Vrhni se na na epickou hrdinskou výpravu! Naloď se na legendární loď Argó a pluj přes ohromné oceány, objevuj tajemné ostrovy a zářící města, prodírej se bujnými džunglemi a hlubokými hvozdy. Získej legendární zbraně, brnění a dary od samotných bohů Olympu.
  Staň se legendou v bojích po boku největších hrdinů starověku, kteří se kdy dali dohromady. Bojuj proti strašlivým mýtickým stvůrám a epickým protivníkům v obřím světě oživeném podivuhodnými obyvateli a rozmanitými prostředími.
  Tvé hledání Zlatého rouna není jen cestou objevující svět, ale i cestou metafyzickou – od bojovného krále k ušlechtilému hrdinovi, který se dotýká bohů.
  Herní vlastnosti:
  Staň se hrdinou ve světe ovládaném bohy
  Zažij mnohovrstevné pradávné příběhy založené na legendárních bájíchZasvěť své skutky bohům, abys získal jejich přízeň. Jejich moc utváří tvou budoucnost a schopnosti i osud samotného lidstvaBojuj po boku Herakla, Achilla, Pana a dalších dávných hrdinů, kteří jsou obdařeni vlastními unikátními schopnostmiObjevuj unikátní ostrovní říše obydlené podivuhodnými bytostmi z bájíProžívej kruté boje na život a na smrt
  Bojuj s legendárními protivníky a gigantickými monstrySám vyvíjej a zdokonaluj různé zbraně a speciální techniky zabíjeníUvolni mocné síly zakončovacími pohyby, speciálními kryty a týmovými kombyZažij novou generaci her na hrdiny
  Pokročilý dialogový systém rozvíjí příběh velkou rychlostí a do nečekané hloubkyDechberoucí real-time soubojový systém využívající dynamické animace a zvláštní model viditelného poškozeníPosádka vaší krásné lodi Argó je složena podle toho, jak se chováte a který z bohů vám poskytuje přízeň
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Rise of the Argonauts? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

zaklinac, thewitcher, geraltzrivie, doplnkydobytu, doplnkydodomu
mrtvanevesta, corpsebride, figurky
spongebobsquarepants, youtooz, figurky, spongebobvkalhotach
nekopara, catgirls, kočkoholky, vanilla, chocola, popupparade, animefigures
heistgeist, indiegamedev, xzoneedice, heistgeistgame, indiegame, cyberpunk, slovenskahra
borderlands, borderlandsmovie, cateblanchett, claptrap