Sam and Max Season One
Digital

219
Nákupem získáte 2 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Logické, Vtipné, 2D adventura
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005239
 • Sam & Max Season One obsahuje:
  Epizoda 1: Kulturní šok Epizoda 2: Situace: Komedie Epizoda 3: Mole, Mod a Meatball Epizoda 4: Abe Lincoln musí zemřít!Epizoda 5: Reality 2.0 Epizoda 6: Jasná strana Měsíce
  Epizoda 1: Kulturní šok
  Bývalé dětské hvězdy televizní show Soda Poppers způsobují zmatek po celém okolí! Ale to není obyčejný příběh dětských hvězd, které se ztratily. Za Poppersovými nepřátelskými sklony je temná síla. Použitím pouze jejich inteligence a zběsilých těžkých předmětů pro domácnost, je na Sam & Max, aby zachránil den!
  Epizoda 2: Situace: Komedie
  Talk show Myra Stump se stala berzerkem! Sam a Max se vydávají do studiového studia WARP, aby zjistili, proč drží publikum jako rukojmí. Ale dostat se na Myrovu pózu nebude snadné. Nejdřív bude muset Freelance policie prokázat, že je hodna patnáctiminutové slávy.
  Epizoda 3: Mole, Mod a Meatball
  Komisařka se dívá na podzemní operaci na Ted E. Bear Mafia-Free Playland a Casino, ale můry, které poslal, náhle zmizely. Aby našli krtek, Sam & Max musí proniknout do operace a stát se členy Toy Mafie.
  Epizoda 4: Abe Lincoln musí zemřít!
  Prezident to ztratil. Federální pověření skupinových objetí, pudinkové embargo ... co bude dál s kontrolou zbraní? Sam a Max jsou do Washingtonu, aby se o toto bozo postarali, ale politické klima se stane bouřlivějším ... a nová síla povstane...
  Epizoda 5: Reality 2.0
  S krizí na internetu a vířivou videohrou, která drží své hráče rukojmí, bude Sam & Max muset vklouznout do nové reality, aby se věci uklidily. Ale může nezávislý policista tento virtuální případ včas vyrvat, aby se zabránilo celosvětovému selhání systému?
  Epizoda 6: Jasná strana Měsíce
  To, co začalo jako místní systém kontroly mysli, se rozrostlo na globální rozměry a Sam & Max jsou na Měsíci, aby zachránili celou planetu před životním hypnotickým zotročením. Ale když se chaos srazí s klidem, má na volné noze policii konečně setkat svůj zápas?
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Sam and Max Season One? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft
Instagram
pusheen, kocky, catsofınstagram