Scrapland
PC

(9x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: Sci-Fi, TPS
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 11377
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Lidstvo se stalo pro roboty na vesmírné stanici Chimera postrachem a žádný humanoid do něho nemůže být vpuštěn. Robotické obyvatelstvo si žije v relativním poklidu a jedním z jeho nejnovějších obyvatel je D-Tritus. Sám se postavil ze zbytkových železných součástek a na Chimeru přichází hledat práci, dobrodružství, případně obojí.Jediné volné místo se nachází v místních novinách, ale protože práce reportéra je považována za hodně podřadné řemeslo, bude to mít D-Tritus těžké. Dostává šanci získat reputaci – Boss ho pověří naprostým sólokaprem, získání reportáže o vůbec první vraždě, která se v Chimeře stala. Kopie všech robotů jsou uchovány ve Velké Databázi a po případné smrti není problém je oživit během chvilky, ale mrtvola arcibiskupu postrádá svoji kopii. Ze získání pár fotek a ohledání místa vraždy se samozřejmě během chvíle stává výprava za záchranou Chimery a získání kýžené robotí slečny. Scrapland se dá rozdělit na dvě části: chodící-adventurní a létací-akční. Příběhová část se soustředí na prozkoumávání spousty míst v Chimeře a získávání střípků okolností tajemné vraždy. Ačkoliv je postup hrou po většinu času lineární a nedá se odpojit od hlavní dějové linie, nejednou je zapotřebí vyměnit strany a pomáhat tu jednomu, tu zase druhému robotu za účelem získání informací nebo odměn. Čas od času lze využít jen některé frakce, například bankéřů, a užívat si potom bohaté odměny, jenže za chvíli se hráčovy akce obrací proti němu a hlouběji ve hře už je třeba mít se na pozoru před prakticky každým. Inu, těžký je život reportéra na volné noze... Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • The King

   Originální a velmy zábavná hra..ale na jak dlouho?

Hodnocení zákazníků (9)
Přidat hodnocení

Hra je skvělá, ale vše má své mouchy...
kdyby měla větší prostor k pohybu tak by si zasloužila 90 % a víc :)

Je Scrapland Crapland? Ale vůbec ne!

Co se týče nápadu a zpracování světa robotů - to vypadá minimálně zajímavě a má to pěknou nenáročnou grafiku, co se týče příběhu a úkolů - to hru táhne ke dnu. Ale hra je kompletně v češtině (dabing) a rád jsem si jí zkusil zahrát.

Čekal jsem GTA s robotem, ale hra nemá rozhodně takovou svobodu, protože sami butete chodit jenom v interiérech, venku můžete jen lítat po celkem rozlehlém, ale stereotypním městě, které vám bude připadat jako byste pořád lítali dokola.

Pokud se vám líbí hry ve stylu GTA, kde jsou místo aut kluzáky(tedy létajcí lodě) a místo lidí roboti, tak si tuto hru rozhodně zahrajte

Zajímavá adventůra ve které pátráte po vynikovi který zabijí významné roboty.

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu