The Last of Us Part II Remastered CZ
PS5

(2x)
1 049 1 199 Kč

Sleva platí do 30.12.2024 nebo vyprodání

Nákupem získáte 21 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Sci-Fi, TPS, Zombie, Příběhové, Přežití
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina, PolštinaPolština, Maďarské titulkyMaďarské titulky
Kód produktu: 58385
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 600 Kč

nebo

 750 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • The Last of Us Part II Remastered je vrcholným způsobem, jak prožít oceňovaný příběh Ellie a Abby, doplněný o nový roguelike režim přežití Není návratu, grafická vylepšení, plnou podporu ovladače DualSense a další.

  VYLEPŠENÍ PŘÍMO PRO PS5
  Hra The Last of Us Part II Remastered, vytvořená pro PS5, vylepšuje původní hru pro PS4 způsobem, který dosud nebyl možný. Režim věrohodnosti nyní nabízí grafický výstup ve 4K a řada grafických vylepšení oživuje nádherný a zároveň nebezpečný svět. Hra The Last of Us Part II Remastered přináší rychlejší načítání a využívá plné integrace haptické odezvy adaptivních spouští bezdrátového ovladače DualSense, čímž vás zcela vtáhne do jakékoliv činnosti Ellie a Abby.
  The Last of Us Part II Remastered CZ
  NENÍ NÁVRATU – ROGUELIKE REŽIM PŘEŽITÍ
  Vyzkoušejte si propracovaný systém hry The Last of Us Part II ve zcela novém režimu! Bojujte v každém průběhu hry o co nejdelší přežití – vyberte si cestu řadou náhodně vybraných střetnutí s různými nepřáteli a nezapomenutelnými lokacemi z celého titulu Part II, která vrcholí napínavými souboji s bosy. V řadě rozdílných střetnutí na vás díky jedinečným herním modifikátorům budou v boji o úspěch – a přežití – čekat nenadálé výzvy. Zahrajte si za různé postavy, včetně dosud nehratelných, mezi kterými nechybí Dina, Jesse, Lev, Tommy a další, z nichž každá nabízí různé herní styly. S postupem si navíc odemknete vzhledy, které v tomto režimu budete moct následně použít.
  The LastofUs
  GRAFICKÁ VYLEPŠENÍ
  The Last of Us Part II Remastered nabízí v režimu věrohodnosti nativní výkon ve 4K, vylepšenou snímkovou frekvenci a podporu variabilní obnovovací frekvence. Grafická vylepšení zahrnují zvýšené rozlišení textur, větší úroveň detailů, zvýšené rozlišení stínů, vylepšenou vzorkovací frekvenci animací a další.
  TLOS
  POKRAČUJTE V JEJICH PŘÍBĚHU
  Fanoušci seriálu The Last of Us od HBO mohou pokračovat v příběhu Joela a Ellie, který se odehrává pět let po jejich nebezpečné cestě napříč postpandemickými Spojenými státy. A hráči, kteří The Last of Us Part II rozehráli na konzoli PlayStation 4, mohou díky přenosu uložených her do The Last of Us Part II Remastered pokračovat přesně tam, kde skončili.
  TLOU2
  NOVÉ ZPŮSOBY HRANÍ
  Nechte se vtáhnout tímhle oblíbeným dobrodružstvím a zjistěte, jak vznikala původní hra.

  - Vystřižené úrovně vám umožní prozkoumat rané verze tří nových úrovní, které se do původní hry nedostaly.
  - Užijte si hodiny nových komentářů vývojářů a během průchodu hrou poslouchejte, jak probíhal vývoj Part II.
  - Využijte svůj hudební potenciál při volné hře na kytaru, která navíc zahrnuje nové odemykatelné nástroje, nebo se vrhněte do nového režimu rychlého průběhu a vystavte své nejlepší časy.
  - Sada funkcí přístupnosti pro Part II nyní rozšiřuje také popisné ozvučení a převod řeči na vibrace.
  - The Last of Us Part II Remastered obsahuje také zcela nové odemykatelné vzhledy postav a zbraní, které hráči mohou použít pro Ellie i Abby.
  TLOU
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Michael (Xzone.cz)

   Martin: Zdravím, dáreček k této hře bohužel nakonec nedopadl, máme ale v nabídce i tento výhodný bundle, pokud si ke hře chcete udělat i nějakou tu menší radost: https://www.xzone.cz/vyhodny-set-the-last-of-us-part-ii-remastered-figurka-ellie-with-bow-ps5

   Joel: Zdravím, všechny předobjednávky odesíláme o den dříve aby je naši zákazníci obdrželi na den vydání. Slíbit ale nic na 100% nemůžeme, protože zásilky posléze předáváme dopravci a to je samostatná entita, řidiči se může cokoliv pokazit, což může dodání zpozdit. Nicméně ale není běžné, že by naši zákazníci neobdrželi své hry včas.

  • Joel

   Zdravím, budete prosím odesílat předobjednávky již ve čtvrtek nebo až v pátek Díky

  • Martin

   Zdravím, takže dareček to už asi nebude, ještě se to dá stihnout a bylo by hezké k této super hře, stačí i drobnost

  • 5825

   Jako dárek k předobjednávce by mě moc potěšil v podobě 2x kovové odznaky ve tvaru kytary s licenčním motivem ze série Last of Us :-P

  • Michael (Xzone.cz)

   Spidey3: Zdravím, uvidíme zda něco vymyslíme, zatím nechceme nic slibovat, ale na steelbook to určitě nevypadá. Speciální W.L.F. edice byla stejně jako u Part I v prodeji jen na Playstation Direct, bohužel do ČR nezasílají a navíc byla během pár minut vyprodána, takže už ji ani oficiální cestou nelze získat. :/

  • Spidey3

   Zdravím. Je v plánu nějaký dárek? Steelbook by byl fajn. Té speciální edice, stejně jako u remaku Part I. se nedočkáme že?

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame
pyramidhead, redpyramidthing, silenthill, pyramidheadart
soutez, rexhry, deskovehry, deskovky
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy
hracversusprisery, hernicteni, jaroslavsvelch