Shining Resonance Refrain - Draconic Launch Edition
PS4

(1x)
799
Nákupem získáte 24 kreditů
 • 799 Kč Není skladem
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina, Japonština
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Japonsko, JRPG, Akční RPG, Japonské
Hra také dostupná pro:  XONE
 • DRACONIC LAUNCH EDITION OBSAHUJE
  - hru Shining Resonance Refrain
  - speciální kovový přebal pro hru

  Shining Resonance Refrain - Draconic Launch Edition

  Původní Shining Resonance vyšel pouze pro PS3 v Japonsku a remaster přináší krom jiného duání audio (anglické a japonské). K dispozici jsou pak všechna původní DLC a nyní obsahuje také speciální Refrain Mode, který odemyká dvě nové postavy jako členy party, se kterými zažijete nová dobrodružství. Osvoboďte tedy duši draka, která ve vás přebývá v tomto dlouho očekávaném remasteru.


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • UchihaNaoto

   Ted jsem koukal a Shining Resonance je pouze jedním z mnoha dílů série Shining.
   Sego doufám,že se rozšoupneš a poskytneš nám Shining Blade ten jsem ted viděl a docela mě zaujal.
   Hru Shining Resonance Refrain jsem si neskutečně užil.Utracených peněz opravdu nelituji a k tomu super edice.Sego jen tak dále.

  • UchihaNaoto

   Vynikající hra jsem hrozně překvapen.Až hru dohraji určitě bych se zde rád podělil o své dojmy ze hry v sekci recenze.Pro mě je,ale veliká škoda,že nebyl ke hře alespoň k dispozici plakát.No což navíc tento typ her u nás tolik nevyniká,ale důležité je,že mne to baví a hru si užívám :-D.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   UchihaNaoto: Datum by mělo opravdu platit 10. července :)

  • UchihaNaoto

   Zdravím chci se zeptat před chvilkou jsem dohrál demo a po skončení oznámili datum vydání na 10.07.2018 předpokládal jsem, že se jedná o vydání někdy v 10/11 měsíci.Plati tedy i toto datum i pro fyzickou edici nebo jenom na PS store.Dekuji za vysvětlení.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   UchihaNaoto: U takto "okrajových" her dárek bohužel není možný. Na to se jich prodá příliš malinké množství.

  • UchihaNaoto

   Zdravím budete prosím ke hře přidávat nějaký dárek?Díky za odezvu.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Hra Shining Resonance Refrain,která už vyšla před více jak deseti lety dokáže zaujmout i na dnešní poměry vydávaných her.Největším tahounem celé hry je samozřejmě příběh jako u každé JRPG hry.Dále je zde vyzdvihován soubojový sytém s různými akčními schopnostmi k již tradičním akčním prvkům každého hrdiny.
Hra sleduje osud postavy Yumy,která v sobě dřímá ducha zářícího draka a má možnost se do této podoby draka i převtělit.
Vaším úkolem je zabránit Impériu v nadvládě světa a ovládnutí pozůstalých dračích duší po,kterých prahne právě zmíněné Impérium.
Hra má silně pojatý příběh o kamarádství postav okolo hlavního hrdiny Yumy,ale i celého spektra vedlejších postav.Příběh je vyprávěn opravdu dojemným stylem kdy i já jakožto né velký fanoušek JRPG her jsem místy zamáčkl slzu,protože o zvraty v příběhu této hry není nouze.Takže už to pomalu zkrátím i pro příležitostné hráče JRPG her jako jsem já,kterým se líbí stylizace hry a příběh spolu s akčními rpg prvky bych hru doporučil.Jedná se o krásný počin kdy spolu s příběhem,souboji a o víceméně menší rozlohu světa dostanete hutnou porci skvělé pohádkové zábavy na cca 50hodin se splněním platiny počítejte tak 80/90h.