Silent Hill 3
PC

599
Nákupem získáte 24 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Hororové, TPS
Kód produktu: 10696
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční

  Silent Hill 3 je největší, nejambicióznější a nejnapínavější titul této série, který vám nažene husí kůži a jehož složitá zápletka spolu s kombinací rébusů a akce vás nadlouho připoutá k počítači. Tato hra opouští mlhavé ulice, kde se odehrávaly první dva díly, a místo toho se zaměřuje na Heather, mladou dívku, která ve městě bydlí. Tato bezstarostná dívčina se jednou vydá na výlet do místního nákupního centra a netuší, že se její život brzy od základu změní. Těsně předtím, než Heather z obchodu odejde, se totiž celý komplex promění v temné a strašidelné místo. Všechny chodby pojednou zejí tísnivou prázdnotou – jen tu a tam k hlavní hrdince dolehne ozvěna tajuplných zvuků a ve stínech občas letmo zahlédne zrůdné, groteskní podoby záhadných tvorů.
  PC konverze famózního třetího titulu nejprodávanější hororové série pro PS. Skutečná hororová atmosféra spůsobující hrůzu v očích, drkotající zuby a chvějícími se prsty na klávesnici. Použijte jakoukoliv zbraň, na kterou cestou narazíte, ať už je to pistole, samopal, nebo třeba kus kovové trubky. Neuvěřitelně vysoké rozlišení a vizuální detaily činí prostředí dokonale realistickým. Ke správné hororové atmosféře přispívají velkou měrou i nezvyklé úhly kamery, působivé zvukové efekty a také všudypřítomná hudba od Yamaoka-san. Vaše strašlivě zmutované nepřátele spatříte v plné krvavé, dravé a masožravé slávě. Vše dohromady tvoří skutečně strhující a nervy drásající zážitek, který ještě umocňuje inovativní způsob hraní a dějové zvraty. Hra je na DVD.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • MaTess

   Chtěl bych se zeptat jestli bude tato hra ještě někdy k dispozici.Děkuji

  • safa

   cus chci se zeptat na hru silent hill 3 jsem ve mestecku silent hill v ty nemocnici a nemuzu rozlustit ten kod je to psany v anglictine a ja nejsem tak dokonalej. jestli mate nekdo radu tak za ni predem dekuju. je to tam psany takto press,move 2 right,press,move 1 up, press,move 2 down, press,the door shall open.

  • Wiskas

   Není načase to zlevnit - už i SH4 je levnější.

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce