Song in the Smoke: Rekindled VR2
PS5

799
Nákupem získáte 24 kreditů
Štítky: Virtuální realita, PlayStation VR2
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 52659
 • Vstupte do smrtícího, ale krásného světa hry Song in the Smoke, pohlcujícího dobrodružství o přežití pro PlayStation VR2.

  Najdi způsob, jak přežít noc ve zrádném lese plném hladových tvorů. Přejdete do útoku a vyrobíte si zbraně? Nebo zvolíte obranu a rozděláte oheň, abyste krvelačné tvory zastrašili? Vrhnete se do průzkumu okolí a najdete lepší tábořiště? To je jen několik rozhodnutí, která budete muset učinit, pokud chcete přežít noc.
  Vyžaduje sadu PlayStation VR2

  VÝROBA ZBRANÍ
  Herní svět je plný materiálů, které můžete využít ve svůj prospěch. Vyrobte si luk nebo kyj, abyste zahnali nepřátele, připravte si protilátky a tonika, abyste vyléčili zranění a zahřejte se výrobou oblečení a rozděláváním ohně.
  Song in the Smoke: Rekindled VR2
  PRŮZKUM TAJEMNÉHO SVĚTA
  Vedle fialových opeřenců pijí u napajedel jeleni, v podrostu se prohánějí podivné lasicovité šelmy a možná zahlédnete i zvíře tak velké, že vypadá spíše jako obří balvan.
  Song in the Smoke VR2
  TEN PRAVÝ SURVIVAL
  Díky PlayStation VR2 se můžete naplno ponořit do akce. Simulujte pohyb při střelbě z luku, řezání dřeva nebo rozdělávání ohně.
  survival
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Song in the Smoke: Rekindled VR2? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu