Song of Horror - Deluxe Edition
PS4

949
Nákupem získáte 29 kreditů
 • 949 Kč
  Není skladem
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Hororové
 • Slavný spisovatel Sebastian P. Husher se ztratil i s celou svou rodinou. Jeho znepokojený editor vyslal do jeho domu pomocníka, aby situaci prověřil – ale ten už se nevrátil. Tato zmizení zažehnou sérii událostí, které brzy odhalí cosi strašlivého: zdá se, že za to všechno nese zodpovědnost bezejmenné temné jsoucno známé pouze jako Přítomnost.
  DELUXE EDITION OBSAHUJE
  - hru Song of Horror 
  - speciální papírový přebal
  - průvodce s mapou
  - příručka k postavám
  - sadu pěti tarotových karet


  NEZASTAVITELNÉ JSOUCNO

  Song of Horror nabízí skutečně dynamický hororový zážitek: antagonistu hry, nadpřirozené jsoucno známé pouze jako Přítomnost, ovládá pokročilá umělá inteligence, která se přizpůsobuje vašim akcím a rozhodnutím. Prožijte nesnesitelný strach, zatímco tato nadpozemská bytost bude reagovat na váš styl hraní a bude vás lovit nečekanými způsoby. Hra díky tomu nabízí jedinečný zážitek každému hráči a hratelnost, kdy se napětí namísto skriptovaných sekvencí buduje přirozeně.

  Song of Horror - Deluxe Edition
  13 HRATELNÝCH POSTAV
  Jakožto hráč prožijete tento příběh očima různých postav, z nichž každá je s dějem spjatá vlastním způsobem. Každá postava je jiná a přináší na vyšetřování jedinečný pohled, takže může i jinak přistupovat ke stopám a předmětům. Akce a rozhodování postav utvoří celý svět: některé postavy budou vědět více či méně o jistých aspektech příběhu; některé budou efektivnější proti manifestacím nadpřirozena, ale pokud se k nim dostane Přítomnost, mohou všechny zemřít – a smrt je trvalá. Pokud zemřou, budete muset pokračovat v příběhu s jinou postavou a navázat na vyšetřování, aby jejich smrt nebyla zbytečná.

  Song of Horror PS4
  PROZKOUMEJTE TA NEJDĚSIVĚJŠÍ MÍSTA
  Záhadný antikvariát, zapomenuté opatství, opuštěný ústav pro duševně choré... Každá lokace ve hře Song of Horror čerpá inspiraci z klasických prvků žánru. Objevujte a zkoumejte tato strašidelná místa a hledejte v nich stopy a předměty, které vám pomohou vyřešit náročné hádanky, zatímco na vás bude působit napjatá herní atmosféra.

  hororová hra
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • UchihaNaoto

   Tvl kolikrát to ještě posunou? To je snad třetí termín. Na to mít 30.07 nebudu. Tak snad mi to Xzone podrží aspoň do 16.08. Počítal jsem s vydáním toho 16.07. No nic i to se stává.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   DudyCZ: Zdravím, zatím to určitě na PS5 verzi nevypadá. Zatím ani není oznámen žádný upgrade pro PS5. Hra tam poběží v rámci zpětné kompatibility.

  • DudyCZ

   Dobrý den,čistě na PS5 není v nabídce??Vypadá to dost dobře!!!

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Song of Horror - Deluxe Edition!