Splinter Cell QUADRILOGIE - edice LEGENDY
PC

559
Nákupem získáte 17 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS, Taktické
 • Vysloužilý agent Sam Fisher je zpět. Ale ještě nikdy před ním nestál takový nepřítel. Aby zabránil zničujícímu teroristickému útoku, musí infiltrovat nebezpečnou teroristickou skupinu a zničit ji zevnitř. Vůbec poprvé okusí neustálé napětí a těžko stravitelná dilemata života dvojího agenta. Při infiltrování amerického ústředí teroristické organizace musíte pečlivě zvažovat dopady svých činů. Když zabijete moc zločinců, prozradíte se. Ale když se budete dlouho zdráhat, zahynou milióny lidí. Ke splnění svého úkolu můžete použít jakékoli prostředky, ale hlavně se z akce musíte dostat naživu. Je třeba plnit protichůdné cíle: Vládní agenti NSA a teroristé po vás budou chtít, abyste zvládli dva protichůdné úkoly najednou. Poznejte tlak, pod nímž pracuje dvojitý agent: Při sabotáži teroristických plánů budete používat skutečné taktiky, které v současnosti používají skuteční dvojití agenti. Prozkoumejte bohatě větvený příběh s několika konci: Vaše rozhodnutí budou mít dopad na vývoj příběhu a hry. Svět mezinárodní špionáže: Mise se odehrávají po celém světě, od Asie a Afriky až po centrum USA. Zažijete extrémní situace: pod vodou, v písečné bouři, skrývání v prachu nebo dýmu – i skydiving.
  Kusově omezená edice LEGENDY obsahuje čtyři díly série v jednom za zvýhodněnou cenu: Splinter Cell, Splinter Cell Pandora Tomorrow, Splinter Cell Chaos Theory a Tom Splinter Cell Double Agent.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (7)

  • Igráček

   A jak se to v tomle vydání má s Chaos Theory?
   Díky ganiální ochraně nešla původní verze vůbec spustit pod 64bitovýma Windows, pokud tedy nepočítám možnost hru zkrátka cracknout. Je ten instalátor nějak upravenej nebo je to zase ta hrůza?

  • knoppis

   Tormentr: máš pravdu, to už by rovnou místo biceps a quadriceps mohli říkat "duoceps a tetraceps" :))) inu jazyková úskalí asi nemají hranic..
   No, ale přesto to nic nemění na tom, že to je bomba nabídka, kterou nebudu ignorovat.

  • Tomáš Pavlata

   Nám je to také divný a jsem si sám vědom názvu, ale takto nám to prezentoval Playman, viz. zde http://www.playman.cz/hra/tom-clancys-splinter-cell-quadrilogie-edice-legendy/1156787341/ , to jen pro naši obhajovu

  • Tormentr

   Co to je za název "Quarologie"? To jste našli kde? Pokud vím, tak umělecké dílo o 4 částech je tetralogie.

  • Brid3r

   Tom Splinter Cell Double Agent??? Neni to nahodou Tom Clancy's Splinter Cell double Agent ??? :-( Docela zarážející...

  • LosKeshusos

   559 za 4 naprosto skvělé hry, které mi vydržely nespočet herních hodin. Nemluvě o coop v Chaos Theory. Naprosto skvělá nabídka, musím mít

  • Ken

   Jak je to s obaly? Jsou vsechny dily v jedne krabicce nebo kazdy zvlast?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Splinter Cell QUADRILOGIE - edice LEGENDY!