Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge - Enhanced Edition
PS5

1 099
Nákupem získáte 22 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Sci-Fi, Virtuální realita, PlayStation VR2
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 53087
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 400 Kč

nebo

 520 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce

 • Podnikejte mise v divočině Batuu, postavte se Guavianskému gangu smrti, infiltrujte zařízení Prvního řádu a cestujte do jiných epoch galaxie ve svém vlastním nezapomenutelném příběhu Star Wars.
  Vyžaduje sadu PlayStation VR2

  KDYSI DÁVNO
  Jako opravář droidů, který ztroskotal na Batuu, se vydej na mise do divočiny Batuu, postav se Guavianskému gangu smrti, infiltruj zařízení Prvního řádu a cestuj do jiných epoch galaxie ve svém vlastním nezapomenutelném příběhu Star Wars.
  Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge - Enhanced Edition (PS5)
  V JEDNÉ PŘEDALEKÉ GALAXII
  Dobrodružství pokračuje v kantýně odemčením tří legendárních Seezelslakových příběhů. Splněním jeho speciálních misí se dostanete do jiných epoch a dokonce i na jiné planety v galaxii - stanete se Jediem v "Temple of Darkness"; budete trénovat se svým padawanem v "The Sacred Garden" nebo dokonce prijmete kontrakt jako nájemný zabiják droid IG-88 v "The Bounty of Boggs Triff".
  Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge - Enhanced Edition (PS5)
  ENHANCED EDITION
  Hra Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge - Enhanced Edition vám umožní stát se hrdinou vlastního napínavého dobrodružství a umožní vám hrát s různými úrovněmi obtížnosti, bojovými zbraněmi a v rámci strhujících příběhů, které ukazují, jak činy jednoho člověka mohou změnit galaxii.
  Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge - Enhanced Edition (PS5)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge - Enhanced Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy
hracversusprisery, hernicteni, jaroslavsvelch
playstation5, playstation4, jarnislevy, springsale
starwarsoutlaws, starwars, hvezdnevalky, darek
valak, figurky, horor