Star Wolves 3 Civil War (PC DIGITAL)
DIGITAL

139
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 139 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, Taktické, Vesmírná
 • Obří bitvy se staly zastaralými, protože vyčerpávaly zdroje zúčastněných stran. Klidný vesmír, kde vládne blahobyt a řád, se stal pohřebištěm lodí, které teď představují rejdiště pirátů a dobrodruhů. Naprostá beztrestnost a vzkvétající černý trh tam, kde je poptávka po zbraních a technologiích, zlovůle a anarchie - z Galaxie se stalo opravdu nebezpečné místo. Události ve vesmíru a osud jejích obyvatel závisí čistě na volbách a taktických rozhodnutích hráčů.
  Star Wolves 3: Civil War je pokračováním populární real-time strategie s prvky RPG. Originální rozsáhlý scénář pevně spjatý s prvním epickým dobrodružstvím pomůže hráči ovlivnit nadcházející události a předurčit jeden z mnoha konců. Volný pohyb, svobodný výběr misí nebo členů týmu - svět Star Wolves čeká na nové hrdiny.
  Obří svět:  110 propracovaných hvězdných systémů v různých částech Galaxie.Nelineární příběh:  Několik konců a přidané úkoly vytvářejí celistvý herní svět.Nové postavy a dovednosti: Vytvořte si tým vašich snů; naučte vaše společníky nové dovednosti.Nový účastník intergalaktického konfliktu:  Hvězdná flotila Nového Impéria s vlastními loděmi.Několik nových základních lodí a stíhaček s unikátními specifikacemi a originálními typy zbraní a vybavení.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Star Wolves 3 Civil War (PC DIGITAL)!