State of Decay 2 BAZAR
XBOX

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Survival, Open-world, Krvavé, Zombie
 • Kupte včas a získejte SHFT Pack.

  SHFT PACK OBSAHUJE
  - Vozidlo Brogan Rapscallion hatchback (Pizza Cat paint job)
  - Zásoby k přežití: Zeddpiercer (Blunt)
  - Ruksak stavebních materiálů a muice
  - Skill Book: Computers Facility
  - Mod: Game Console
  - 2x 6-slot Backpack
  - 3x Energy Drinks
  - 6x Improvised Explosives

  State of Decay 2

  Americké maloměsto, rok od dnešního dne. Mrtví povstali a civilizace padla. Živé mrtvé nedokáže zastavit ani armáda, a lidstvu tak nyní hrozí vyhynutí. Vaším úkolem je shromáždit všechny, kteří přežili, a vybudovat společenství, prozkoumat váš trvalý odkaz a změnit význam slova přežít. Pokračování oblíbené survival akce s RPG prvky pak přináší také vylepšenou 4k grafiku na konzoli Xbox One X.  BUDOVÁNÍ SPOLEČENSTVÍ
  Vaše základna ve hře State of Decay 2 neslouží posledním lidem jen jako noclehárna. Je to vaše útočiště, které poskytuje ochranu před hladovými mrtvolami číhajícími za opevněním. Je to vaše velitelské stanoviště, kde plánujete ty nejlepší strategie zabíjení zombií. A především je to ukázka vašich osobních dlouhodobých strategií přežití, protože ji upravujete pomocí svých nejlepších možností a vylepšení. Postavíte strážní věž, nebo osázíte zahradu? Ošetřovnu nebo dílnu? Jak se rozhodnete uchránit malý kousek civilizace před chaotickou apokalypsou?

  State of Decay 2

  RPG AŽ PRO 4 HRÁČE
  Rozvíjejte dovednosti všech lidí ve vaši skupině a zlepšujte tak jejich schopnosti a posilujte celé společenství.  Hrajte samostatně nebo se spojte až se třemi přáteli a prozkoumávejte otevřený svět plný rychlých zombií, lidských nepřátel a hodnotného vybavení, které potřebujete k udržování vašeho společenství při životě.

  živí mrtví

  FORMUJTE SI VLASTNÍ PŘÍBĚH
  V apokalyptické záplavě živých mrtvých si musíte vytvořit vlastní morálku. Každé rozhodnutí má trvalé následky, se kterými se budete muset vyrovnat. Vaše rozhodnutí o způsobu přežití vás můžou překvapit.

  zombie
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí State of Decay 2 BAZAR!