Strange Brigade
PS4

1 199
Nákupem získáte 48 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "28202" ["cena"]=> string(4) "1199" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "1" } }
 • 1 199 Kč Skladem na 1 pobočce
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: TPS, Zombie, Kooperativní
Hra také dostupná pro:  XBOX
 • BONUSOVÉ DLC
  Strange Brigade

  Zkoumejte úchvatné rozvaliny, řešte zapeklité hádanky a objevujte vzrušující poklady, zatímco si budete klestit cestu zástupy nemrtvých nepřátel v napínavé third-person akční hře, která ve vás zaručeně probudí duši dobrodruha!  DIVNÁ BRIGÁDA
  Egypt, 30. léta 20. století. Čarodějná královna Seteki, vymazaná z pradávné historie a pohřbená v neoznačené hrobce po čtyři tisíce let, opět povstala. Hrůzostrašné Setekině moci a její armádě mumifikovaných ohavností se může postavit jediná skupina odvážných hrdinů, oddíl přezdívaný „Strange Brigade“!

  5060236969033

  POUTAVÉ DOBRODRUŽSTVÍ
  Pronásledujte hanebnou Seteki adrenalinovou kampaní skrze nebezpečné vykopávky, bájné pyramidy a drolící se jeskyně hemžící se protivníky předem odsouzenými k návratu do posmrtného života. Vydejte se na průzkum sami nebo v týmu dvou až čtyř hráčů při online kooperaci!

  zombie

  ČTYŘI NEBOJÁCNÍ DOBRODRUZI
  Vstupte do zapomenutého světa jako jeden ze čtyř neohrožených agentů vycvičených k boji s nadpřirozenem. Dejte volný průchod svým ničivým magickým schopnostem nebo palte z mocných prototypů zbraní, jako je Krakatoa chrlící oheň, ledově chladný Chill Burster nebo lebky drtící Blunderbuss!

  meziválečné

  ZÁSTUPY MONSTER
  Seteki není jedinou mytologickou zhoubou probuzenou k životu, v patách se jí valí armáda zrůd přísahajících jí věrnost až za hrob! Postavte se nekonečnému přílivu jejích ohavných slouhů, ať už půjde o úpějící mumie, vrahy s ohnivým dechem, v brnění zakuté minotaury, obří škorpiony nebo některé z dalších, ještě mnohem horších oblud!

  egypt

  HROZIVÉ PASTI
  Pečlivě zkoumejte okolní prostředí a najděte tvůrčí způsoby, jak se vypořádat s nepřáteli! Usekněte nemrtvým hlavu rotujícími čepelemi, usmažte je dokřupava ohnivými pastmi nebo je třeba rozdrťte příhodně umístěným balvanem. Nechcete přece, aby se v pastech chytili vaši kolegové, že ne?

  Strange Brigade

  NEČEKANÉ PASTI
  Mějte oči dokořán, abyste nepřehlédli žádnou podezřelou stopu, tajný vchod nebo pradávný výtvor, který čeká jen na to, až ho probudíte k životu! Kdo ví, jaké lákavé poklady a pohřbené cennosti na vás na druhé straně čekají…

  5060236969033
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Nomack: Zdravím, tahle hra je jen v angličtině.

  • Nomack

   Dobrý den, má hra české titulky? Děkuji...

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   hráč: Ano, hra půjde hrát i samotně v singlu :)

  • hráč

   Dobrý den, chtě bych se zeptat, jestli hra půjde hrát i v singlu bez hrání v online režimu. Děkuji

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Dorus: Na Collectorku to bohužel nevypadá, třeba se to ještě změní.

  • Dorus

   Dobry den. Budete mit i Collectors Edition? Dekuji za odpoved :)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Strange Brigade!