Sudden Strike 4 - Africa: Desert War (PC) DIGITAL
Digital

70
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Real-time strategie, Světová válka, Taktické
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, DLC
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7659204
 • Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Sudden Strike 4 ve službě Steam.


  Na základě událostí kampaně západní pouště během 2. světové války se rozšíření Sudden Strike 4: Afrika – Desert War, soustřeďuje na některé z nejznámějších pouštních bitev v severní Africe.


  Vyberte si z pěti nových vysoce vyznamenaných generálů, jako jsou například Erwin Rommel nebo Sir Richard O'Connor. Veďte své síly v misi, aby napadly Libyi, Tunisko a Egypt, aby rozdrtily nepřipravené americké síly v bitvě u Kasserinského průsmyku nebo aby převzaly velení spojenců a znovu prožily bitvu, která obrátila průběh kampaně v západní poušti – Bitva u El Alamein. Bojujte v nepoddajném a tvrdém pouštním prostředí s písečnými bouřemi a otestujte své taktické dovednosti.


  Sudden Strike 4: Afrika – Desert War představuje dvě nové mini kampaně se šesti novými samostatnými misemi založenými na událostech severoafrické kampaně během druhé světové války.  V kampani Axis zahájíte italský zásah do Egypta, abyste ovládli město Sidi Barrani, obléhali město Tobruk a převzali jeho přístav, stejně jako prolomili Kasserinský průsmyk v Tunisku. V rámci spojenecké kampaně se zúčastníte operace Compass a znovu se setkáte s vesnicí Sidi Barrani, prožijete rozhodující moment kampaně v západní poušti – druhou bitvu u El Alamein a prolomíte německou obrannou linii v bitvě u Marethu.  Můžete si vybrat pět nových velitelů doktríny: na straně osy vybírejte z vysoce vyznamenaného německého generála Erwina Rommela a dalších tří italských velitelů, jako je například renomovaný terénní maršál Giovanni Messe. Na straně spojenců nyní můžete vybrat legendárního sira Richarda O'Connora. Sudden Strike 4: Afrika – Desert War představuje 30 a více nových vozidel, včetně všech nových lékařských vozů, Marder II Tank Destroyer, britský biskup SPG, stejně jako italská Semovente da 105/25 Assault Gun.


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Sudden Strike 4 - Africa: Desert War (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

hobit, bilbopytlik, bilbobaggins, hobbit
heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
zaklinac, geratl, ovineakrvi, divokyhon
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, ceskehry
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky