Tempest Pirate Action RPG (PC DIGITAL)
DIGITAL

269
Nákupem získáte 10 kreditů
 • 269 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Štítky: 2D adventura, Open-world, Piráti, Kooperativní, Námořní
 • Hey Captain! Teď, když máš Jolly Roger ve větru nad lodí, vy jste připraveni vyrazit na moře a zajmout obchodní lodě k prasknutí naplněné cennostmi. Naučte se plachtit a získáte všechny ty legendární poklady, které čekají jen na vás!
  Ve vodách se můžete setkat s obchodníky, dalšími piráty, tajemnými kultisty, nebo třeba s Krakenem, či jiným bájným stvořením!
  Tvá loď – tvůj hrad. Starej se dobře o svou loď a ta kráska ti to oplatí mnoha lety dobré služby. Loď si můžete upravovat na spoustu způsobů, přidávat zbraně, měnit barvu vlajek, nebo klidně i celý trup.
  A samozřejmě zde je spousta zbraní, které si můžete volit do každé bitvy, od pušek, přes kanóny až po plamenomet.
  Dobrý lov!
  Klíčové vlastnosti hry:
  Vždy je co dělat – tři regiony, desítky ostrovů, stovky questů Volný pohyb – neomezené plachtění v reálném čase Podělte se o váš svět s přáteli – obchodujte a plňte úkoly spolu, nebo si vyhlaste válku a sledujte oceán v plamenech Čistý singleplayer – pokud jste osamělý mořský vlk, tak multiplayer je jen jedna z možností, hra byla původně navržena jako hra pro jednoho hráče Námořní dobrodružství – kupujte lodě, vylepšujte je a vybavujte Bojujte s mořskými příšerami – poznejte jaká tajemství ukrývají temné hlubiny oceánů a rozstřílejte to, než to zničí vás Magie – použijte mystické krystaly, abyste unikli dělovým koulím nepřítele, povolejte meteority na svého soupeře nebo zavolejte na pomoc velkou chobotnici!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tempest Pirate Action RPG (PC DIGITAL)!