The Alliance Alive HD Remastered
SWITCH

1 499
Nákupem získáte 59 kreditů
 • 1 499 Kč Skladem
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Open-world, Příběhové, JRPG
 • Lidstvo upadlo a bylo zotročeno démony z jiného světa. Poslední lidští přeživší jsou rozděleni na dva regiony. Nyní po tisíci letech od démonské invaze se lidstvo rozhodlo získat svůj svět zpět. V tomto japonském RPG (JRPG) budete procházet obrovský svět a spojovat aliance s Guildami a frakcemi, abyste se postavili svým démoním žálářníkům. Za The Alliance Alive stojí talentovaní vývojáři i umělci, kterým se podařilo vytvořit živý svět, který doprovází krásný soundtrack. 


  Z POPELA
  V tomto JRPG budete procházet rozlehlým světem, ve kterém najdete jak zasněžené hory tak lávou zpustošené planiny. V boji můžete ve svých postavách probudit tzv. Ignition mód, který vám umožní seslat zničující útoky. 

  The Alliance Alive HD Remastered (SWITCH)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

The Alliance Alive HD Remastered je vybroušeným mixem tahového soubojového systému a jednoduchého, ale poutavého příběhu, který vás dokáže udržet při chuti postupovat vpřed. Navíc fanouškům chibi stylu dokáže nabídnout zajímavý design postav a společně s perfektně vyváženým soundtrackem vhodně doplňuje seznam JRPG na Switchi. Škoda jen totální absence dabingu, který hře dává zbytečně silný knock-out.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Alliance Alive HD Remastered!