The Elder Scrolls Online: Elsweyr
PC

999
Nákupem získáte 40 kreditů
 • 999 Kč
  Skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro více hráčů, Online multiplayer, MMO
Štítky: FPS, Fantasy
Hra také dostupná pro:  XBOXPS4
 • The Elder Scrolls Online: Elsweyr

  THE ELDER SCROLLS ONLINE: ELSWEYR OBSAHUJE

  - základní hra The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
  - kapitola Morrowind
  - kapitola Elsweyr

  Přidejte se k více než 11 miliónům hráčů z celého světa a vstupte do jedinečného světa online RPG The Elder Scrolls Online. Draci se vrací do Tamrielu s novou kapitolou Elsweyr. Objevujte sluncem zalité savany a kaňony, chraňte domovinu Khajitů před nepřáteli a ovládněte bezcitné nemrtvé díky nové Necromancer třídě!  PŘIPRAVTE SE NA DOBRODRUŽSTVÍ
  Neuvěřitelná domovina Khajitů je zemí plnou dobrodružství, záhad a nebezpečí. Draci převzali kontrolu nad starověkým chrámem Alkosh a nárokují si ho jako svůj vlastní. Vstupte po boku dalších 12 hráčů do dungeonu Sunspire, prozkoumejte chrám a postavte se tváří v tvář neohroženým novým obyvatelům chrámu.

  mmorpg

  OCHRAŇTE ELSWEYR
  Dobrodružství čeká na hráče v Elsweyru téměř na každém rohu. Objevte novou impozantní zónu, kde stanete tváří tvář mnoha výzvám, jako jsou mocní bossové, pohlcující kobky a obrovské veřejné Dungeony. Ať už se rozhodnete hrát na vlastní pěst nebo po boku dalších hráčů, budete čelit nespočtu nebezpečí a náročných výzev.

  teso

  OBJEVUJTE FASCINUJÍCÍ SVĚT
  Vydejte se na cestu do samotného srdce domoviny Khajitů a objevte jejich jedinečnou kulturu, která se nepodobá žádné jiné z Tamrielu. Na hráče čeká nespočet úkolů pro jednoho hráče a prozkoumávání nádherného živoucího světa. Nechte se pohltit fascinující krajinou naplněnou rozličnými postavami a příběhy a odhalte, co dělá Khajity tak unikátními.

  skyrim online
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Thom: Zdravím, český distributor žádný bonusový obsah v balení neuvádí. Zřejmě je tedy exkluzivní jen pro oficiální obchod Bethesdy.

  • Thom

   Dobrý den, bude pre-purchase u Xzone obsahovat krom předchozích kapitol i další bonusový obsah jako je speciální mount atd. nabízený v rámci předkupu na oficiálních stránkách hry?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   chandler6: Zatím to na sběratelku nevypadá.

  • chandler6

   bude nějaká sběratelka?

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 8/10

The Elder Scrolls Online je gigant. Nejedná se sice o žádnou revoluci a ani grafika příliš neoslní, zato tomuto MMORPG nemůžeme upřít slušnou hratelnost, fantastické průzkumy rozlehlých lokací a přinejmenším napínavé bitvy Cyrodiilu.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 7/10

Expanze Elder Scrolls Online: Morrowind nám přináší poměrně dost obsahu, který doplňuje již zavedenou hru. Celkově se nám dostává něco, co ničím novým neoslní, ale také nemá čím urazit a fanouškům titulu má rozhodně co nabídnout. V době vydání ale některé věci chybí, obsah jako celek může působit neúplně.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Elder Scrolls Online: Elsweyr!