The Evil Within 2
PS4

(5x)
599
Nákupem získáte 18 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, Hororové, Survival, Příběhové, Mysteriózní, PS4 Pro Enhanced
Hra také dostupná pro:  PCXONE
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 200 Kč

nebo

 250 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Druhý díl The Evil Within slibuje ještě děsivější atmosféru a velmi psychadelický výlet za hranice normálnosti. V hlavní roli se vrací detektiv Sebastian Castellanos, který bude hledat ztracenou dceru. Hledání ho zavede na místa plná nočních můr, děsu a podivných událostí.  NEJPODIVNĚJŠÍ NOČNÍ MŮRY 
  Ocitáte se v roli ne zrovna zkušeného detektiva jménem Sebastian Castellanos a dostáváte příležitost přímo se podílet na záchraně své dcery. V okamžiku se probouzíte ve světě plném těch nejděsivějších nočních můr. Abyste dokázali přivést vaši dceru zpět, budete muset nejprve odhalit temné počátky jednoho kdysi idylického městečka.   TAJEMNÁ SPOLEČNOST
  Detektiv Sebastian Castellanos přišel o všechno, stejně jako o svou dceru, Lily. Aby ji zachránil, je přinucen spolupracovat s tajemnou společností Mobius, která je přímo odpovědná za zničení Sebastianova dřívějšího života. Sebastian musí sestoupit do jedné z jejich příšerných výtvorů - do znepokojivého světa Union. Děsivé a smrtelné hrozby číhají za každým rohem a Sebastian se musí spoléhat na svou inteligenci, aby byl schopen přežít. Jedinou cestou ven je cesta dovnitř.  ZPŮSOB PŘEŽITÍ 
  Ve světě The Evil Within 2 není nic takového, jako se na první pohled může zdát a tak je zkoumání na vlastní nebezpečí. Budete útočit ze stínů, utíkat jako o život nebo plýtvat cennými náboji? Způsob přežití je jen na vás. Úzkost a děs vás budou provázet celou hrou při průchodu pokřiveného světa naplněného strachem.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (21)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   UchihaNaoto: Dárky ke hře už jsou bohužel rozebrány. Zbývá jen pár posledních DLC.

  • UchihaNaoto

   Dobré brzké ráno chci se zeptat dá se získat ještě k objednávce tričko nebo už je beznadějně rozebráno?Děkuji za odpověd nashledanou.PS:Případně nedá se získat např.steelbook?

  • TTM

   Jan Bobrovský: Děkuji za odpověď, teď už tomu rozumím. Moje prvotní myšlenka byla vázaná na překupníky her na Facebooku, kteří často prodávají hry s obaly z jiných zemí, protože jejich nákup je vyjde levněji a tady je pak střelí s výdělkem a je to jeden z důvodů proč se těmto obchodníkům vyhýbám a dávám přednost zavedeným obchodům jako jste vy. Pokud ovšem oficiální distribuce zasílá anglicko-polské obaly je chyba na jejich straně a ne na vaší tomu rozumím. Příště bych jen poprosil o uvedení této informace dopředu aby se s tím dalo počítat ještě před samotným zakoupením hry.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   TTM: Obal bohužel neovlivníme, tak mocní (zatím!) nejsme :)
   Krabička u Shadow of War, stejně jako většina dalších her, je určena pro český, polský, slovenský a často ještě maďarský a další trhy. Proto jsou takto multijazykové.

   U Evil Within 2 to neočekáváme. Hry z produkce Bethesdy (Doom, Fallout 4, Dishonored 2 atd.) mají polštinu jen na zadní části obalu. Ne na titulní straně.

  • TTM

   Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zdali bude obal anglicko-český? V úterý mi přišel Shadow of War a je anglicko-polský. Nerad bych aby se to opakovalo, přeci jen očekávám u hry koupené v českém obchodě, že bude obal při nejhorším pouze anglický. Děkuji.

  • Atata

   BOMBA, děkuji moc za odpověď :)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Atata: Budeme posílat zítra, abyste hru měl v pátek doma :)

  • Atata

   Chtěl bych se zeptat, budete to posílat tak, aby to přišlo v pátek(v den vydání) nebo to budete posílat až později?

  • Slayer

   Skoda ze darek je tricko a jeste v detske velikosti, chtel jsem objednat u vas ,ale u konkurence dostanu krasnej steelbook.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   SD: Velikost by měla být evropské L.

  • SD

   Čau čau chtěl bych se zeptat ta velikost tricka je evropská nebo americká?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Karamel: Vypadá to, že žádná jiná edice nebude.

  • Karamel

   Sběratelská edice nebo Limited nebude ? Díky

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Bethesda nám dodá trička jen ve velikosti L. Bohužel nebylo na výběr.

  • Ondra.trnec.

   Je moznost vybrat velikost?

  • Rinho

   Je to velikost L ?

  • Ondra.trnec.

   Tak to je parada, jsem vedel ze nezklamete:)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Ondra.trnec.: Dárek plánujeme, snad již brzy oznámíme ;)

  • Ondra.trnec.

   Bude nejaky darek(nejlepe steelbook) k predobjednavkam?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   kinghome: Zatím žádná speciální edice na obzoru. Ale třeba ještě bude :)

  • kinghome

   Víte o nějaké speciální edici nebo nejaké steelbook, popřípadě collectors edici? Bohužel jsem žádnou nenašel, to by mě mrzelo, kdyby vyšla jen obyčejná edice.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Poctivý survival horor, který si z prvního dílu bere jen to, co fungovalo, a přidává i něco navíc. Nejde o žánrovou revoluci, ale rozhodně se jedná o kvalitní produkt s výrazným emocionálním dopadem, který je vhodný jak pro příznivce žánru, tak pro ty, kteří hororům obvykle neholdují.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Oproti jedničce značný pokrok dopředu, místy připomíná The Last of Us a příběh s otevřenou oblastí vás nadchne. Ovšem nepřišlo, mě to jako hororová hra, protože tam bylo méně lekavých scén.

Pokračování výborného prvního dílu, který je dnes již legendou survivor hororu. Hra díky otevřenější lokaci městečka Union brnká na nostalgickou strunu a chvílema jsem si připadal jako v nejlepších dílech série Silent Hill. Druhý díl se ve všech ohledech snaží překonat svého předchůdce, ale v napětí a atmosféře se to nedaří. Zamrzí také větší příklon k akčnějšímu pojetí na úkor tradičního japonského hororu. Celkově se, ale jedná o skvělé pokračovaní a další klenot japonské herní scény.

Neuvěřitelné zlepšení po prvním díle. Dvojka je luxusní záležitost a nudit se nebude ani vteřinu. Pro mně obrovské milé překvapení a pravděpodobně hra roku!

U jedničky jsem nekoukal na žádné trailery a byl jsem s ní spokojen, u dvojky jsem udělal to samé a ani jsem si o ní nic nezjišťoval a hru jsem si zamiloval. Oproti jedničce je dvojka ve všech směrech lepší. Už ať je tu třetí díl.

Pecka hra vývojáři si brali hodně inspirace z rezidenta 4 a silent hillu. Doporučuju si zahrát i jedničku obě hry moc pěkné udelane. Strach a atmosféra že vás někdo sleduje a nepřítel se může objevit odkudkoliv. Doporučuju :)