The Lord of the Rings: Gollum
PS5

1 399
Nákupem získáte 56 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Akční adventura, Příběhové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 47051
Hra také dostupná pro:  PS4XSXSWITCHPC
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 560 Kč

nebo

 700 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Bonus k objednávce

 • Hra The Lord of the Rings: Gollum je příběhová akční adventura, ve které se vžijete do role Gluma z filmové trilogie Pán prstenů. Vydejte se na dlouhou cestu za tím jediným, co je mu drahé. Glum je zručný a mazaný, ale zároveň rozervaný svou rozdvojenou osobností. Jedna mysl, dvě osobnosti – jen vy rozhodnete!
  BONUS K PŘEDOBJEDNÁVCE
  Předobjednejte si hru a získáte DLC s 6 exkluzivními emocemi – tyto emoce jsou speciální kosmetické animace, které Glum dělá při stisknutí tlačítka ve hře.


  NOVÝ PŘÍBĚH
  I když je nedílnou součástí příběhů J. R. R. Tolkiena, mnoha částem Glumova života zatím nebyla věnována zasloužená pozornost. Ve hře můžete prožít jeho příběh. Od doby, kdy byl otrokem pod Temnou věží, až po jeho pobyt u elfů v Temném hvozdu.

  The Lord of the Rings: Gollum
  PŘEŽITÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ
  Přežijte a překonejte vše, co na vás čeká, díky své nenápadnosti, obratnosti a mazanosti. Lezte, skákejte a bojujte, abyste překonali nebezpečí nebo se dostali k výhodnějším pozicím. I když Glum není zrovna bojovník, neváhá zabít neopatrného nepřítele, když se mu naskytne příležitost – nebo to s ním skoncuje kreativnějšími a ničemnějšími způsoby.

  pán prstenů: glum
  JEN NA VÁS
  Rozhodnutí, která uděláte, a způsob, jakým hrajete, se přímo odrážejí v osobnosti Gluma: Glum a Sméagol – dvě strany jeho osobnosti, mezi kterými svádí svůj boj. Je jen na vás, jestli zvítězí temnější stránka Gluma, nebo jestli zahlédnete doutnající jiskru rozumu v tom, co se kdysi jmenovalo Sméagol. Jedna mysl, dvě osobnosti – jen vy rozhodnete!
  glum
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Michael (Xzone)

   M@rvel: Zdravím, fyzický dárek není u tohoto titulu bohužel v plánu. K předobjednávce dostanete digitální bonusy, které jsou zmíněny v banneru. :)

  • M@rvel

   Zdravím, rád bych se chtěl zeptat, budou dostupné i fyzické dárky? Děkuji za odpověď.

  • Michael (Xzone)

   Mithrandir: Zdravím, momentálně to nemáme potvrzené od distributora, pokud se tato skutečnost změní, budeme o tom určitě informovat. :)

  • Mithrandir

   Bude k objednání aji precious edition? :)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Lord of the Rings: Gollum? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu