Lords of the Fallen
PS5

(3x)
899 1 049 Kč

Sleva platí do 10.3.2024 nebo vyprodání

Nákupem získáte 18 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Fantasy, Hardcore
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 48454
Hra také dostupná pro:  XSX

Dárek k objednávce

 • Po éře nejkrutější tyranie byl démonický bůh Adyr konečně poražen. Ale bohové... neumírají navždy. Nyní, po uplynutí eónů, se blíží Adyrovo vzkříšení. Jedinou nadějí lidstva je Oriova církev – poslední bojovníci světla ve světě, který je každým dnem temnější. Ta vlastní zařízení s bezbožnou mocí – lucernu, která umožňuje přecházet mezi říší živých a mrtvých. V rozporu se svou vírou propůjčuje církev toto černé umění pouze svým nejdivočejším a nejvěrnějším šampionům - Temným křižákům

  Chcete-li se vzepřít bohům a navrátit světu světlo, musíte přijmout temnotu.


  PROZKOUMEJTE DVA ROZSÁHLÉ PARALELNÍ SVĚTY

  Vydejte se na cestu napříč dvěma paralelními světy ve velkolepé výpravě za svržením Adyra. Zatímco říše živých představuje vlastní brutální výzvy, v noční můře říše mrtvých na vás číhají nevýslovné hrůzy.
  Lords of the Fallen
  OVLÁDNĚTE ZAŘÍZENÍ BEZBOŽNÉ MOCI
  Vaše lucerna vládne bezbožnou mocí, která umožňuje přechod mezi světy. Pomocí tohoto temného umění se dostanete na zapomenutá místa, objevíte bájné poklady, a dokonce můžete manipulovat s duší svého nepřítele.
  lords of the fallen
  POVSTAŇTE Z MRTVÝCH
  Padněte v říši živých a znovu povstaňte… v říši mrtvých. Zatímco se na vás budou snášet pekelná stvoření všemožných druhů, budete bojovat o poslední šanci na návrat mezi živé.
  lords of the fallen
  SPOJTE SE NEBO BOJUJTE V ONLINE HŘE 
  Vydejte se společně na celou výpravu v nepřerušované online kooperaci s odpovídajícími odměnami za plnění komunitních událostí. Ale pozor – útočit na vás mohou, a taky budou, hrdinové z ostatních říší.
  Lords of the Fallen
  OVLÁDNĚTE RYCHLÝ A PLYNULÝ TAKTICKÝ BOJ
  V přežití mohou doufat pouze ti, kteří zvládnou propracovaný systém taktického boje. Vyberte si ze stovky jedinečných brutálních zbraní nebo vyměňte čepele za magii a zaútočte ničivými arkány.
  lords of the fallen
  VYTVOŘTE SI VLASTNÍ POSTAVU A PLNĚ JI PŘIZPŮSOBTE
  Široká škála vizuálních možností vám dovolí přizpůsobit si vzhled vlastní postavy a následně pro ni vybrat jednu z devíti tříd. Ať už se vydáte jakoukoliv cestou, svou postavu budete rozvíjet podle vlastního herního stylu – vylepšováním vlastností, zbraní, zbroje a kouzel.
  lords of the fallen

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (8)

  • Sára (Xzone.cz)

   Michal: Zdravím, nabízená ještě nebyla. Nicméně z důvodu limitovanosti ji pravděpodobně budeme nabízet pouze stávajícím zákazníkům s objednávkou na základní verzi dle termínu objednání. (Oslovujeme objednávky, které objednaly mezi prvními.) Tento postup je u nás u takto limitovaných edic již tradiční a je to nejvíce férové k zákazníkům. Samozřejmě bychom byli rádi, kdyby se dostalo na všechny zájemce, ale bohužel to není možné.

  • Michal

   Dobrý den,vy jste už měli sběratelku v nabídce?

  • Gody

   Sběratelka vypadá vážně luxusně. Doufám, že jsem v objednávce mezi prvními na které vyjde. :-D

  • Michal

   Dobrý den,co jsem viděl sběratelku,tak vím co fakt nutně potřebují,jednu pro mně, děkuji

  • Michael (Xzone.cz)

   Leoleu: Zdravím, zatím je brzy abychom to mohli potvrdit. Určitě dáme vědět, jakmile se dozvíme více. Děkujeme za trpělivost.

  • Leoleu

   Bude steelbook k předobjednávce?

  • Michael (Xzone.cz)

   Michal: Zdravím, zda bude hra obsahovat českou lokalizaci, zatím není známo. Na takovou informaci si budeme ještě muset chvíli počkat.

  • Michal

   O češtine sa nevie nič? Keďže prvý diel ju mal...

 • Recenze (3)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Originální mechaniky
  • Hratelnost
  • Customizace
  • Péče vývojářů
  • Side questy
  • Technický stav

  Rozhodně ne dokonalý zástupce souls žánru, i tak má ale podle mě hra co nabídnout. Hra přináší nové mechaniky do zaběhlé formule a celkem se jí to i daří, nebýt slabého technického stavu a příšernýho designu questů. Přijde mi ale sympatické, že vývojáři nadále hru rozvíjejí a vylepšují. Za mě slušný počin a celkem příjemné překvapení po přechozím dílu, na From Software se ovšem stále nechytá.

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • příběh na začátku navnadil
  • velmi průměrná kopie her Dark Souls< >
  • nudná grafika< >
  • zdržující mechanismus s lucernou

  Lords of the Fallen měli z nějakého důvodu pověst povedené kopie série Dark Souls a na to rád slyším, protože čekání na další souls-like hru od From Software trvá několik let a člověk vezme za vděk i lepším béčkem. Ale LotF je spíš takové céčko. Hratelnost je průměr, grafika a design jsou nezajímavé a zjevně to je kvůli úplně blbému nápadu dvou souběžných dimenzí (ukradenému z lepších her série Dishonored nebo The Medium), do kterých neustále nakukujete lucernou nebo se přepínáte. Takže v podstatě musíte všechno projít víckrát s lucernou, aby vám nic neuniklo a to je pekelný oser. Hra mě bohužel přestala snad v polovině. Nedoporučuji a těm recenzentům, co byli nadšení, doporučuji hrát hru někdy až do konce nebo nebrat optimismus způsobující drogy.

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • zápletka
  • boss fighty
  • lucerna
  • druhá dimenze je časem otrava
  • pocit béčkovosti

  Lords of the Fallen se snaží být dobrou kopií žánru souls-like, ale bohužel to dopadlo někde na půl cesty. Inovace žánru s paralelní dimenzí, do které můžete nahlížet lucernou nebo se dokonce přesunout, se po nějaké době stává nudnou přítěží, která jen zdržuje, když chcete všechno poctivě prolézt. Bossové jsou ok, ale zbraně a jejich různorodost není prostě tak dokonalá, jako v hrách od From Software. Můj hlad po dobré soulovce zůstal neukojen.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

heroesofmightandmagic, homamiii, homam3, heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovehry
eldenring, ranni, renna, rannithewitch, nendoroid
Instagram
pokemonday, pokemontcg, pokemon, buildbattlestadium
papirovydum, lecasadepapel, moneyheist, vinyl, vinylovedesky
duna, dunepartii, arrakis, koreni, spicemustflow, korenimusiproudit