The Metronomicon (PC DIGITAL)
DIGITAL

129
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1007382" ["cena"]=> string(3) "129" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 129 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam
 • Balíček v plnohodnotném příběhovém módu s barevným obsazením hudebně zmocněných hrdinů a darebáků, Metronomicon vás vidí převzít kontrolu nad skupinou osmi nových mistrů „rytmického bojového umění“, abyste vedli hudební válku proti množství tanečních her. mongering ďáblů. Ovládejte až čtyři souběžné hrdiny, když vrhají mocná kouzla, buffují své spoluhráče a porazili své nepřátele různými kouzelnými kořistovými a groovinovými tanečními pohyby. Efektivita vašeho týmu je v rytmu, takže si oblékněte taneční kalhoty, zapálte táta disco koule a připravte své tělo na The Metronomicon. Jo, a zmínil jsem se o gauči co-op? Protože nic není lepší než obrněný taneční partner. Metronomicon obsahuje fantastický, plně licencovaný zvukový doprovod představující některé z nejžhavějších umělců z oblasti elektroniky, syntézy, čipů a nezávislých umělců, včetně exkluzivní skladby od Jimmyho Urina z Mindless Self Indulgence, nevydané skladby od Shiny Toy Guns a skladeb od YACHT, Perturbator, J-Punch, Dj CUTMAN a mnoho dalších. Stejně jako zvuková scéna, stejně jako soundtrack, hudba za Metronomicon je nastavena tak, aby byla stejně pestrá a vzrušující jako samotná hra.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Metronomicon (PC DIGITAL)!