Joe Devers Lone Wolf HD Remastered
Digital

98
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Fantasy, 2D adventura, Tahové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004603
 • Videohra, kde jste hrdinou VY!
  Lone Wolf je zpět! Je to videohra s úplně novým příběhem, hlubokým soubojovým systémem, ohromující grafikou a mnoho dalším. Dělejte vlastní rozhodnutí a vytvořte si vlastní cestu napříč touto epickou nelineární adventurou. Otestujte svou sílu v tahových bojích, dokažte zručnost při překonávání zámků a přijměte výzvu k rozluštění tajemství, které představuje Shianti Cube!
  Autor Joe Dever sehrál klíčovou roli ve vývoji hry. Příběh zapadá do původní kontinuity, ale také vrhá nové světlo na svět Lone Wolfa – Magnamund!
  Pro Sommerlund a Kai!
  Vylepšení v remasterované HD edici:
  Příjemný herní zážitek, který obsahuje všechny 4 akty příběhu. Odhal, co se stalo ve vesničce na samotném okraji Rockstarnu, prozkoumejte Sunken Forest a poodhalte tajemství chrámu Shianti, a poté vyzvěte k souboji nepřátele drancující pevnost V’taag. Jste připraveni začít psát svůj vlastní osud?Vylepšená grafika. Užijte si nové světelné efekty, textury a rendering ve vysokém rozlišení.Zbrusu nová galerie obsahující jak před-produkční tak i 3D modely. Podívejte se, jak vývojáři vytvořili herní svět.Bonusový obsah zahrnuje originální soundtrack v MP3 formátu a digitální artbook.Klíčové prvky hry:
  Zbrusu nový příběh napsaný Joe Deverem. Jde o hlubokou a temnou předělávku Lone Wolfa, jeho světa a jeho nepřátel.Reálná středověký grimoár s ručně kreslenými ilustracemi.Vytvoř si postavu a vyzkoušejte různé kombinace Kai disciplín, talentů a brnění.Ovlivni příběh svými rozhodnutími!Reálný bojový systém, kde jsou vaše síly vskutku ku prospěchu – žádný RBNG systém, nebo hod kostkou.Chop se Lone Wolfovy zbraně – Sommerswerdu a rozpoutej peklo, které může zvrátit výsledek nejednoho boje.Tři různé obtížnosti pro zpřístupnění bojové zkušenosti širšímu publiku, nebo naopak učinit hru daleko náročnější na zvládnutí.Hrajte hru znovu s různými rozhodnutími a prozkoumejte různé styly boje.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Joe Devers Lone Wolf HD Remastered? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft
Instagram