The Sims 4 + Roční období (PC DIGITAL)
DIGITAL

859
 • 999 Kč
  Skladem
 • 859 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: OriginOriginLokalizace: České titulky, Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, DLC
Hra také dostupná pro:  PCPS4XBOX
 • Balení obsahuje základní hru The Sims 4 a rozšíření Roční období.
   
  O hře The Sims 4:
  Užívejte si moc vytvářet a ovládat lidičky ve virtuálním světě, kde neplatí žádná pravidla.
  Stáhněte si The Sims 4 a začněte projevovat svou kreativitu úpravami různorodé vizáže i jedinečných osobností svých Simíků. Vyberte jim oblečení, vylaďte jim účesy a dejte jim životní aspirace. Snadno svým Simíkům postavte a zařiďte bydlení pomocí úplně nového režimu stavby založeného na jednotlivých místnostech, kde si můžete vybrat své oblíbené vzory a dekorace. Rozvíjejte vztahy svých Simíků, pomozte jim s novými kariérami a utvářejte zajímavé a zábavné životní okamžiky. Prozkoumejte nádherné světy s jedinečným prostředím a vydejte se do sousedství, kde můžete zajít do podniků a setkat se s dalšími zajímavými Simíky. Užívejte si moc i svobodu a bavte se. V The Sims 4 můžete:
  • Vytvářet jedinečné Simíky
  • Postavit dokonalý domov
  • Prozkoumat živé světy
  • Obohatit si hraní novými zážitky
  • Hrát si se životem!
   
   
  O rozšíření The Sims 4: Roční období Prostřednictvím The Sims™ 4 Roční období* přidejte do životů svých Simíků počasí, vyprávějte nové příběhy, užívejte si sezonní aktivity a oslavujte svátky plné emocí.
  Využijte co nejvíce možností, které vám skýtá celoroční počasí, od mrazivých sněhových vánic až po spalující vedro – každý svět je ovlivněn ročním obdobím jedinečným způsobem. Vytvářejte zimní příběhy s bruslením, spřátelte se s kouzelným strašákem hlídajícím podzimní úrodu, užijte si jarní radovánky s lijákem nebo uspořádejte letní bazénovou party. Shromážděte rodinu a přátele na oslavu svátků plných tradic, dárků a výjimečných hostů. Zahřejte se, nebo se ochlaďte pomocí nových doplňků, které zkrotí přírodní živly. Nebo začněte budovat vaši zahradní kariéru či vytvářet umělecká květinová aranžmá! 
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Sims 4 + Roční období (PC DIGITAL)!