The Sims: Příběhy kolekce
PC

499
Nákupem získáte 15 kreditů
Lokalizace: České titulky
 • Kolekce obsahuje všechny tři díly v jednom: Životní příběhy, Příběhy mazlíčků a Příběhy trosečníků .

  Nové podsérii Stories (Příběhy) pro bestseller The Sims. Tato trojice samostatných her, které nevyžadují původní The Sims 2 ani nepodporují datadisky, nabídzí nový příběhový mód s jednoduše hratelným dějem, během nějž povedete vašeho Simíka životní poutí plnou dobrodružství a dramatických situací. Vedle těchto vytyčených cílů, které vám odemknou odměny, si budete moci vybudovat vysněný domov a vytvořit vlastní příběh v neomezeném klasickém stylu hry. Ta byla od začátku navržena i pro notebooky, jak po stránce technické (odlehčená grafika, možnost hrát v okně), tak co se týká ovládání (zkratky a automatická pauza pro spuštění či ukončení hry při každém otevření a zavření vašeho laptopu). Nový mód příběhu s dvěma ději, které sledují život Riley Harlowové a Vincenta Moorea. Oba jsou velmi odlišné osobnosti, které však láska svede na společnou cestu. Komediálně-romantická zápletka, která se točí okolo obou přitažlivých postav hráče provede celkem dvanácti kapitolami, během nichž se báječně pobaví. Hráči mohou provést své Simíky jedinečným a zábavným dějem plným romantiky, intrik a dramatických zvratů. Dá hlavní ženská postava Riley košem nápadníkovi číslo jedna, aby si posléze vzala fešáka číslo dvě a měla s ním děti? Nalezne úspěšný podnikatel Vince svou lásku anebo viníka, jenž stojí za selháními jeho pokusů nalézt ji? Hráči mohou buď najít odpovědi na tyto otázky a další anebo si užít klasické hraní Sims s otevřeným koncem. V češtině. je to samostatná hra, ke spuštění nepotřebuje žádnou jinou.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • tččwfwfw

   ddfgbcfhn

  • Violet

   A stojí to za to?
   Líbí se mi to, ale jestli je to opravdu super?

  • sim

   Nikýsek: Nepotrebuje to nic neni to datadisk ani hra the sims 2 takže to jde samo.

  • Nikýsek

   to je uuuuuuuplne bomba hra!!!!!!ale pls napisete jestli potrebuje univerzita datadisk nebo jestli potrebuje normal hru sims 2?????????????????????????????plssssssssssssík odpovezte!!

  • micinka

   je to víborna hara!!!!!jo!!

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Sims: Příběhy kolekce!