Toki
Digital

164
Nákupem získáte 2 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura, 2D plošinovka
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005791
 • NOVÝ OBSAH
  Režim Speedrun: Toki poprvé nabídne nový režim, který bude dostupný od začátku hry a budete moci hrát na všech úrovních obtížnosti. Grafické filtry: Znovuobjevte toto retro dobrodružství díky 5 filtrům vhodným pro všechny herní módy. Efekt „katodické TV“ oživí vzpomínky těch nejnostalgičtějších hráčů! strong>Jukebox, obsahující celkem 32 hudebních skladeb, z toho 24 složených Raphaelem Gesquaem a 8 skladeb z původní hry. O TÉTO HŘE:
  Návrat bláznivé opice!
  Toki začíná nové dobrodružství! Tato kultovní akční hra/plošinovka, původně vydaná na arkádových strojích v roce 1989, se vrací v nové podobě obsahující zcela novou, ručně kreslenou grafiku a znovu nahranou hudbu!
  Bojovník Toki poklidně žil v džungli se svou milovanou Miho. Zničehonic se objevil děsivý voodoo čaroděj Vookimedlo a hanebný démon Bashtar, unesli Miho a z nebohého Tokiho udělali šimpanze! Na neštěstí pro jeho milovanou, je nyní chlupatou, letargickou opicí...
  Znovuobjevte Tokiho po třiceti letech:
  Vtělte se do Tokiho, prozkoumávejte živá prostředí napadnutá zlými stvořeními!
  Labyrint, Jezero Neptuna, Ohnivá jeskyně, Ledový palác, Džungle temnoty a Zlatý palác jsou ovládány vojáky Vookimedla. Záchrana Miho nebude snadná! Tato zlá a děsivá stvoření mají přátelská jména, jako třeba Boloragog, Rambacha, Mogulvar, Zorzamoth a Bashtar ... A podle jejich vzhledu to nebude žádná procházka parkem!
  Budete se muset velmi snažit, abyste uspěli. Naštěstí Toki může chodit, skákat, plavat, šphat a plivat! Přesně tak, používá své sliny, aby se účinně zbavil svých nepřátel...
  Návrat k legendární obtížnosti zlatého věku videoher:
  „Vhoďte minci“ ... Pamatujete si, jak jste utratili plnou kapsu těžce vydělaných drobných na hracích automatech, abyste dokončili své oblíbené hry? Nyní si můžete vychutnat stejně obtížnou hru bez vyprazdňování prasátka. Umístěte své jméno na vrcholu tabulky s nejlepšími výsledky!
  Nezkušení hráči si hru také mohou vychutnat díky novému, jednoduššímu režimu.
  Mistrovsky provedený remake:
  Hra byla kompletně ručně překreslena Philippem Dessolyem, ilustrátorem známých manga stripů Captain Harlock a UFO Robot Grendizer, komiksů a videoher. Pracoval také na verzi Amok Toki v roce 1991 a hře Mr. Nutz v roce 1992. Jeho kresby zlepšily Tokiho vzhled.
  Hudba byla kompletně znovu nahraná skladatelem Raphaëlem Gesquaem a poskytuje jak retro, tak moderní zvukový doprovod pro dobrodružství Tokiho. Tento mnohonásobně oceňovaný skladatel vytvořil hudbu pro více než sto videoher.
  Na technické stránce neúnavně pracoval vývojář Pierre Adane, aby oživil tento vzrušující zážitek. Pracoval také na Mr. Nutz (1992) a vytvořil tenisovou hru Top Spin (2003).
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Toki? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky
assassinscreedshadows, acshadows
stalker2, heartofchornobyl
hvezdnevalky, starwarsoutlaws