Track Lab VR
PS4

499
Nákupem získáte 20 kreditů
 • 499 Kč
  Není skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, Hudební, PlayStation VR, Aplikace
 • Nasaďte si PlayStation VR a vstupte do virtuálního prostoru plného hudebního potenciálu. S exkluzivní aplikací Track Lab pro PS VR můžete ve virtuálním prostředí snadno vytvářet nové rytmy přesouváním hudebních stavebních bloků.

  Hra vyžaduje PlayStation VR a PlayStation Move ovladače.

   

  NAUČTE SE MIXOVAT
  Díky intuitivní a rozsáhlé sadě nástrojů můžete mixovat dokonalé skladby ze všech hudebních žánrů – od techna přes hip-hop až po rock. Žádná hudební průprava není potřeba, pokud ale přesto budete na začátku potřebovat pomoc, režim Evolver vás naučí vzory a hudební konstrukce řešením rébusů v různých hudebních žánrech.

  INTUITIVNÍ HRANÍ
  Tvorba vlastních hitovek je jednoduchá díky neporazitelné kombinaci PS VR a pohybových ovladačů PlayStation Move. Po virtuálním prostředí se rozhlížíte jednoduchým otáčením hlavou a stiskem tlačítek T na pohybových ovladačích PlayStation Move zvedáte a umísťujete vybrané hudební stavební bloky. Ještě nikdy nebylo vylepšování a prohlížení časové osy rytmu tak intuitivní jako díky této virtuální hudební laboratoři.


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Track Lab VR!