Trinity Trigger
PS5

899 1 199 Kč
Doprava zdarma

Sleva platí do 30.12.2024 nebo vyprodání

Nákupem získáte 7 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Fantasy, JRPG, Japonské
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 53173
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 450 Kč

nebo

 520 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • V dávno zapomenutém věku spolu bohové řádu a bohové chaosu soupeřili o nadvládu. Jejich velkolepé střety se z nebes postupně přelily až na kontinent Trinitia, na kterém jimi způsobenou zkázu dodnes připomínají gigantické zbraně božských bojovníků, sloužící jako ohromná mementa jejich nelítostného zápolení. Aby nebylo nenapravitelně zničeno i to, co ještě zůstalo z říše smrtelníků nedotčeno, rozhodli nakonec bohové, že si každá frakce zvolí svého „božského válečníka“ určeného k tomu, aby bojoval v jejím jméně.

  A tak se jednoho dne Cyan, mladík žijící poklidným životem v malé vesnici, dozvídá, že byl vyvolen za „válečníka chaosu“. Ztižen tímto krutým osudem proto neváhá ani minutu a po boku hbité Elise a siláka Zantise, dvou společníků předurčených k tomu, aby ho doprovázeli, vyráží na cestu, aby zachránil svět… a postavil se bohům na odpor.

  Vstupte do světa Trinity Trigger, zbrusu nové akční hry na hrdiny spojující vzhled a atmosféru slavných RPG her devadesátých let s moderním důrazem na rychlé souboje přizpůsobitelné hráčově hernímu stylu. Jako Cyan, mladík tížený tím, že musí nedobrovolně nést břímě titulu válečníka chaosu a že se v zastoupení bohů bude dříve či později muset utkat s válečníkem řádu, se vydejte na ohromující dobrodružství s cílem vzepřít se osudu a zachránit Trinitii. Cyan a jeho společníci Elise a Zantis jsou na své výpravě doprovázeni zvláštními stvořeními, takzvanými triggery, které se dokážou proměnit v osm různých druhů zbraní. S jejich pomocí můžete souboje s protivníky svádět sami, a při tom svobodně přepínat mezi všemi třemi postavami, nebo se můžete v rámci lokální kooperace spojit až s dvěma přáteli.

  Jednou ze silných stránek hry Trinity Trigger je rovněž hvězdný tým japonských vývojářů, který se při jejím vývoji sešel. Tvůrcem světa Trinity Trigger je Juki Nobuteru (Trials of Mana), o návrh postav se postaral Raita Kazama (Xenoblade), scénář napsal Jura Kubota (OCTOPATH TRAVELER) a hudbu má na svědomí Hiroki Kikuta (Secret of Mana, Trials of Mana).

  PODMAŇTE SI ZBRANĚ BOHŮ

  Zkoumejte bludiště uvnitř obrovitánských věží – původně zbraní bohů, které spadly z nebes – a při tom sami nebo až s dvěma přáteli v lokální kooperaci řešte hádanky a porážejte protivníky.
  Trinity Trigger (PS5)
  PÁTREJTE PO ZÁHADÁCH TRINITIE
  Při průzkumu sebezapadlejších koutů rozmanitých prostředí Trinitie objevujte skryté průchody do dalších oblastí a během rozhovorů s místními obyvateli získávejte indicie nezbytné k odhalení pečlivě střežených tajemství ukrývajících se ve zdejších lesích, pouštích nebo sněhových polích.
  Trinity Trigger (PS5)
  TVARUJTE SOUBOJE PODLE SVÉHO
  V průběhu boje umně využívejte nabídku zbraní a plynule přepínejte mezi jejich osmi druhy. Každý nepřítel má slabinu – nalézt ji a využít ji ke svému prospěchu se stane klíčem k vašemu vítězství.
  Trinity Trigger (PS5)
  VÝPRAVNÉ RPG PRO VÍCE GENERACÍ
  Trinity Trigger se nechala inspirovat slavnými hrami na hrdiny z let minulých, součástí její hratelnosti – snadno přístupné a přinášející pocit uspokojení z dosažených úspěchů – jsou ale i moderní výdobytky, které ze hry dělají vzrušující nové dobrodružství pro hráče všech věkových kategorií.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Trinity Trigger? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft
Instagram
pusheen, kocky, catsofınstagram