Under the Waves
XSX

999
Nákupem získáte 30 kreditů
Jazyk: České titulky, Angličtina
Štítky: Podmořské
Kód produktu: 48463
Hra také dostupná pro:  PS4PS5
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 400 Kč

nebo

 480 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Under the Waves je dobrodružná adventura s příběhem o pohlcující síle smutku. Odehrává se v hlubinách Severního moře v technofuturistických 70. letech 20. století, kdy se profesionální potápěč Stan snaží překonat ztrátu, která mu změnila život, a přijmout novou budoucnost.

  Odloučení v mořských hlubinách se dobře hodí k jeho duševnímu rozpoložení a jak Stan postupuje dál do dobrovolné samoty, začíná zažívat podivné události hluboko pod mořskou hladinou. Nakonec bude muset udělat těžké rozhodnutí… zůstat navždy ztracený v hlubinách, nebo se osvobodit a dostat na povrch a prožít zbytek života.


  SURREALISTICKÁ CESTA POD VLNAMI

  Prožijte poetické podvodní dobrodružství o muži, který se snaží překonat svou traumatickou minulost a zachránit si život. Dostane se Stan ještě někdy na hladinu?
  Under the Waves (PS5)
  PROZKOUMEJTE MOŘSKÉ HLUBINY
  Pilotujte svou ponorku nad propastí a proplouvejte jeskyněmi, vraky a podmořskými rostlinami při hledání střípků ze zákulisí, zachránitelného odpadu, sběratelských předmětů a dalších věcí. Vyrobte si vybavení, které Stanovi pomůže v dalším průzkumu.
  Under the Waves (PS5)
  STAŇTE SE SVĚDKY KRÁS OCEÁNU
  Ponořte se do nádherných podmořských prostředí, od nevyzpytatelných hloubek až po retro-futuristická zařízení, ponořte se do kontemplativní atmosféry oživené atmosférickým soundtrackem.
  Under the Waves (PS5)
  JEDINEČNÉ PROSTŘEDÍ PLNÉ ZÁHAD
  Objevte alternativní realitu roku 1979, kde se retro, sci-fi a fantasy prolínají v nádherně vykreslené grafice.
  Under the Waves (PS5)

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Under the Waves? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu