Warhammer 40,000: Darktide - Imperial Edition
XSX

1 099 1 299 Kč

Sleva platí do 30.12.2024 nebo vyprodání

Nákupem získáte 11 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Sci-Fi, Kooperativní
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 51627
 • Vyčistěte město Tertium od hord krvežíznivých nepřátel v brutální střílečce plné adrenalinové akce. Warhammer 40,000: Darktide je nový titul zaměřený na kooperativní hraní od uznávaného týmu stojícího za sérií Vermintide. Město Tertium se pokouší ovládnout nová, zlověstná síla zahalená rouškou tajemství. Hrozí, že semena rozkladu kdesi v hlubinách Tertiumského úlu vyklíčí v nezastavitelný příliv temnoty. Je pouze na vás a na vašich spojencích z Inkvizice, abyste vykořenili nepřítele dřív, než celé město podlehne Chaosu. Tertium se hroutí, zavrženci povstávají.

  IMPERIAL EDITION OBSAHUJE

  - hru
  - Balíček loajalisty: Buďte styloví a zbavte svět kacířství v unikátním obleku, doplněném šátkem na obličej a ogrynským tetováním, a s jedinečným skinem pro osm zbraní na dálku i na blízko.
  - Batoh od Caducadeského moře – kosmetický předmět určený výhradně lidským postavám. Jako někdejší majetek padlých vojáků z Cadie může ještě posloužit těm, kteří jsou stále naživu a bojují.
  - Rámeček pro portrét „Veterán z Mortisu“ sloužící k uctění památky padlých obránců Tertiumského úlu.
  - 2 500 aquilů (prémiová herní měna).

  Warhammer 40,000: Darktide - Imperial Edition (XSX)

  Warhammer 40,000: Darktide (XSX)

  VAŠE POSTAVA, VÁŠ HERNÍ STYL

  Vytvořte si vlastní, unikátní postavu a upravte její fyzický vzhled, hlas i původ. Zvolte si třídu a určete, jakými jedinečnými rysy a sadami dovedností bude vaše postava v bitvě disponovat. Budete zkušeným veteránem císařské armády, věčně naštvaným odpadlíkem nebo vznětlivou fanatičkou? Volba je na vás.

  Warhammer 40,000: Darktide - Imperial Edition
  SOUBOJE NOVÉ GENERACE
  Warhammer 40,000: Darktide, vycházející z oblíbených, bezkonkurenčně zpracovaných soubojů na blízko známých z akčního titulu Warhammer: Vermintide 2, rozšiřuje herní zážitek o intenzivní střílení v kulisách světa WH40K. Najděte dokonalou rovnováhu mezi souboji na dálku a na blízko a proklestěte si cestu zástupy nepřátel. Pociťte dopad každého seknutí, švihnutí a říznutí roto-mečem nebo usmažte kůži protivníků laserovou puškou.

  w40k
  ZACHRAŇTE TERTIUM PŘED ZKÁZOU
  Vkročte do násilného, dystopického světa Warhammeru 40,000. Tertiumský úl je nehostinné a nelítostné místo i v těch nejlepších časech – od do ruda rozžhavených průmyslových továren po rozpadající se oblast pro úpravu vody pustošenou neustávajícím kyselým deštěm. Vaším posláním je sloužit fanatické Inkvizici a vydávat se na mise s cílem eliminovat hrozby číhající v hlubinách městského úlu – nebo při tom položit život.

  fatshark
  PŘEKONEJTE NEOČEKÁVANÉ
  Přizpůsobte se nevyzpytatelným rozmarům Chaosu – s pomocí mutátorů můžete každou misi rozšířit o dodatečnou výzvu. Aby váš tým dokázal čelit všem nemilosrdným protivenstvím, bude se muset naučit reagovat na nové okolnosti, osvojovat si za běhu nové taktické postupy a měnit výzbroj podle potřeby.

  warhammer střílečka

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Warhammer 40,000: Darktide - Imperial Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy
hracversusprisery, hernicteni, jaroslavsvelch
playstation5, playstation4, jarnislevy, springsale
starwarsoutlaws, starwars, hvezdnevalky, darek
valak, figurky, horor