Warhammer 40.000: Dawn of War 2
PC

(30x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "13820" ["cena"]=> string(3) "199" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 199 Kč Není skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Sci-Fi, Real-time strategie
Herní předměty: Warhammer 40000
 • V subsektoru Aurelia – hvězdokupě na okraji galaxie – se píše 41. tisíciletí a všechny planety se právě chystají k boji vskutku vesmírných proporcí. Na všech planetách, které se v tomto sektoru rozkládají, mezi sebou krutě bojují pradávné rasy. Nejsou to jen bitvy o prostor a zdroje – jde v nich o osud jednotlivých národů. Ve hře Dawn of War II ožívá sci-fi svět z Warhammeru 40,000, kde se klade zvláštní důraz na rychlou RTS akci. Vychutnejte si kruté a působivé bitvy, kde můžete své soky ničit zblízka i z dálky. Velte oddílu nováčků a učiňte z nich nejostřílenější veterány v galaxii! Brutální akce a taktika – Vrhněte se do víru akce a na vlastní kůži zažijte neopakovatelný pocit z boje muže proti muži nebo ze střelby z dálky. Používejte ničivé rány a uzemňujte nepřátele. Uplatňujte i své taktické schopnosti a v dynamickém prostředí, kde lze všechny objekty zničit, připravujte protivníkům léčky, vpadejte jim do boků a likvidujte je.Nelineární kampaň pro jednoho hráče – Ujměte se velení elitní jednotky, vybrané z různých ras, a projděte si příběh zvolené rasy. Při hraní se budou schopnosti a dovednosti vojáků i velitele postupně rozvíjet. Kooperativní multiplayer – Kampaň pro jednoho hráče můžete odehrát ve dvou s kamarádem, a to kdykoli a od jakéhokoli místa. RTS engine nové generace – Vlastní Essence Engine 2.0 od Relic přináší záběry jako z filmu, detailní grafiku a zvláštní efekty.Hra je v češtině. K instalaci je vyžadováno připojení k internetu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (30)
Přidat hodnocení

tato hra mi pripada spise pres internet a vydrzi velice dlouho ja ji hraju uz od vidani do ted a furt me bavi

Hra je rozhodně na úrovni, pro někoho se vydala špatnou cestou pro někoho dobrou. Já jsem jedině rád za herní změnu v prostředí Dawn of War. Hra je kombinací Company of Heroes a DoW. Od každého titulu si bere jen to nejlepší, přesto mám stále lepší prožitek z Company of Heroes.

Velmi propracována Strategie-Doporučuju

toto je podle mně hra roku velice povedená strategie

Velmi zdařilá hra po všech stránkách. Za tu cenu-sleva, super !

I přes stereotypní úkoly až teda na příběhovou část a stereotypní prostředí vynikající hra, která mě hodně bavila a pořád jsem u ní seděl a pařil. Doporučuju všem.

Zobrazit všechna hodnocení