Warhammer 40.000: Dawn of War 2
PC

(30x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
 • 189 Kč
  Ihned ke stažení
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Sci-Fi, Real-time strategie
Kód produktu: 13820
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  V subsektoru Aurelia – hvězdokupě na okraji galaxie – se píše 41. tisíciletí a všechny planety se právě chystají k boji vskutku vesmírných proporcí. Na všech planetách, které se v tomto sektoru rozkládají, mezi sebou krutě bojují pradávné rasy. Nejsou to jen bitvy o prostor a zdroje – jde v nich o osud jednotlivých národů. Ve hře Dawn of War II ožívá sci-fi svět z Warhammeru 40,000, kde se klade zvláštní důraz na rychlou RTS akci. Vychutnejte si kruté a působivé bitvy, kde můžete své soky ničit zblízka i z dálky. Velte oddílu nováčků a učiňte z nich nejostřílenější veterány v galaxii! Brutální akce a taktika – Vrhněte se do víru akce a na vlastní kůži zažijte neopakovatelný pocit z boje muže proti muži nebo ze střelby z dálky. Používejte ničivé rány a uzemňujte nepřátele. Uplatňujte i své taktické schopnosti a v dynamickém prostředí, kde lze všechny objekty zničit, připravujte protivníkům léčky, vpadejte jim do boků a likvidujte je.Nelineární kampaň pro jednoho hráče – Ujměte se velení elitní jednotky, vybrané z různých ras, a projděte si příběh zvolené rasy. Při hraní se budou schopnosti a dovednosti vojáků i velitele postupně rozvíjet. Kooperativní multiplayer – Kampaň pro jednoho hráče můžete odehrát ve dvou s kamarádem, a to kdykoli a od jakéhokoli místa. RTS engine nové generace – Vlastní Essence Engine 2.0 od Relic přináší záběry jako z filmu, detailní grafiku a zvláštní efekty.Hra je v češtině. K instalaci je vyžadováno připojení k internetu.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (30)
Přidat hodnocení

tato hra mi pripada spise pres internet a vydrzi velice dlouho ja ji hraju uz od vidani do ted a furt me bavi

Hra je rozhodně na úrovni, pro někoho se vydala špatnou cestou pro někoho dobrou. Já jsem jedině rád za herní změnu v prostředí Dawn of War. Hra je kombinací Company of Heroes a DoW. Od každého titulu si bere jen to nejlepší, přesto mám stále lepší prožitek z Company of Heroes.

Velmi propracována Strategie-Doporučuju

toto je podle mně hra roku velice povedená strategie

Velmi zdařilá hra po všech stránkách. Za tu cenu-sleva, super !

I přes stereotypní úkoly až teda na příběhovou část a stereotypní prostředí vynikající hra, která mě hodně bavila a pořád jsem u ní seděl a pařil. Doporučuju všem.

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu