We Love Katamari REROLL+ Royal Reverie
SWITCH

999
Nákupem získáte 40 kreditů
Merchandise: Puzzle
Štítky: 3D plošinovka
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 53266
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 400 Kč

nebo

 550 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • We Love Katamari Damacy, druhý díl série Katamari vydaný v roce 2005, se dočkal remasteru. Grafika byla kompletně přepracována a uživatelské rozhraní ve hře bylo přepracováno, aby bylo hraní ještě snazší.

  JEDNODUCHÁ ALE VELMI HLUBOKÁ HRA

  Srolujte katamari, srolujte předměty a zvětšete katamari. Můžete srolovat cokoli od kancelářských sponek a svačin v domě, přes telefonní sloupy a budovy ve městě až po živé tvory, jako jsou lidé a zvířata. Jakmile je katamari hotové, promění se v hvězdu, která zbarví noční oblohu. Nemůžete srolovat nic většího, než je aktuální velikost vašeho katamari, takže klíčem k úspěchu je předem si rozmyslet pořadí, v jakém budete věci po scéně srolovat!
  We Love Katamari REROLL+ Royal Reverie
  NOVÉ FUNKCE
  K dispozici jsou také nové doplňkové funkce, například Royal Reverie!
  V mládí se králi dostalo přísné výchovy od jeho otce, Velkého krále. Byly přidány nové výzvy, ve kterých se můžete válet jako král ve svém chlapeckém věku!
  3391892026214
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si We Love Katamari REROLL+ Royal Reverie? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu