World of Warcraft Battlechest + 30 Dní + World of Warcraft Classic | WOW (PC DIGITAL)
DIGITAL

(1x)
549
Nákupem získáte 6 kreditů
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1000030" ["cena"]=> string(3) "549" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "1" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 549 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: Battle-NetBattle-NetLokalizace: Angličtina
Kategorie: MMO
Štítky: 2D adventura
 • World of Warcraft Battlechest obsahuje:
  Základní hru World of warcraft + 1 měsíc herního času + datadisk The Burning Crusade + datadisk Wrath of the Lich King + datadisk Cataclysm a + Mist of Pandaria + Warlords of Draenor a Legion.
  Čtyři roky uplynuly od událostí Warcraft 3: Reign of Chaos a nejistota svírá zdecimovaný svět Azeroth.
  A zatímco vítězné rasy se daly do znovubudování svých zruinovaných království, temné síly opět povstaly, aby znovu šířily mor a zkázu... Jako člen jedné z konfliktních ras máte jedinečnou příležitost prozkoumat svět Warcraftu, známý zatím jen ze se série vydařených real-time strategií, z úplně jiné perspektivy. Tentokrát nebudete jen nějaká vyšší síla, koordinující pohyb malých pěšáků. Tentokrát VY budete tím pěšákem a spolu s tisíci a tisíci dalšími hráči budete psát dějiny Azerothu. Tvůrci upustili od propracovaného soubojového systému a celou hru se snaží, jako vůbec první v oboru, směrovati spíše k příběhové části. Už teď na vás čekají stovky rozmanitých úkolů, které vás provedou po celém světě. Pomocí farmářům vše začíná a infiltrací do nepřátelských opevnění to končí. Ne, nekončí. Stále nové úkoly, nádherný svět Warcraftu, rozmanitá monstra, jedinečné lokace - to je World of Warcraft.
  World of Warcraft: The Burning Crusade je skvělý datadisk k mnohokrát oceněné masivní multiplayerové RPG od Blizzardu. Známému hernímu světu dodává nový rozměr – obohacuje jej o nové rasy, země, bojiště, povolání, předměty a ještě mnohem víc.Od porážky Burning Legions u Mount Hyjal již uplynulo pár let a národy Azerothu se stále snaží vzpamatovat z utrpěných ran a příkoří. Hrdinové z hordy i aliance začali objevovat nové země. Prošli dokonce i temným portálem, který je zavedl do nových zemí za hranicemi známého světa. Najdou tu přátele, nebo nepřátele? Jaká nebezpečí a odměny tu na ně čekají? A co budou dělat, pokud zjistí, že domněle poražení démoni se vrátili a chtějí znovu obnovit své hrůzné tažení známé jako Burning Crusade? Těšit se můžete na např. zvýšení zkušenostního limitu až na úroveň 70, dvě nové rasy včetně magických krvavých elfů, nové počáteční zóny QuelThalas a další, celý nový kontinent Outland, kam se lze dostat temným portálem (Dark Portal), v Outland, v Azerothu i jinde spousta nových vysokoúrovňových dungeonů, v Outlandu nový způsob letecké přepravy, celou řadu nových a nebezpečných příšer včetně mocných bossů přímo v krajině, stovky nových úkolů,stovky nových předmětů, novou profesi: Jewelcrafting (vylepšování předmětů pomocí drahokamů), předměty vylepšené drahokamy (tzv. Socketed) a ještě mnohem, mnohem víc.
  World of Warcraft: Wrath of the Lich King je druhý datadisk pro populární MMORPG hru World of Warcraft, jejíž příběh se točí okolo honby na Arthase Menethila a jeho nemrtvou armádu známou jako Scourge. Arthas totiž jako Lich King sedí na svém zmrzlém trůně v citadele Icecrown, brousí si svůj runový meč Frostmourne, vysílá armády nemrtvých do světa a sní o tom, jak všechno zničí, úplně všechno bude mrtvé a pak nemrtvé.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (9)

  • Emilly

   Battlechest je v dnešní době neexistující nesmysl. Každý hráč wow co si koupí herní čas, dostává celou hru zdarma a nic si kupovat nemusí. Jen kdyby chtěl battle for Azeroth, tak te je aktuálně za necelých 25 eur ;-)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Kuba: Součástí je opravdu vše, včetně Legionu.

  • Kuba

   Tady jsem četl že legion a všechno v tom ( včetně class demon hunter ) v této battlechest je ale já to tam nemám

  • Martin Schovanec

   maroll: Ano, Legion je soucasti tohoto klice.

  • maroll

   Chtěl bych se zeptat jestli v té digital battlechest i legion + příběh legionu a class demon hunter

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Ripley: V Battlechestu boost levelu není, ten bývá v datadiscích.

  • Ripley

   V ostatních balíčcích je boost levelu ale tady jsem ho v popisku nenašel je to jen chyba nebo v tomto baličku opravdu není??

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Krabicová verze je momentálně v akční slevě :)

  • Leonidasss

   Dobrý den, zajímalo by mě, proč je digitální verze dražší než krabicová? Nemělo by to být spíš naopak ? :)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

tohle je doslova ojeb na lidi, tohle by jste měli zrušit zde jou důvody proč (nebo to dát za cenu gametimu) 1) Battlechest už dávno neexituje, Blizzard ho na Legii zrušil 2) WoW:Classic nikdy nemohl být obsažen v battlechestu a to z toho důvodu že když vyšel classic tak battlechest dávno už neexistovala 3) Classic je obsažen pro všechny zadarmo kdo má minimálně GAMETIME. 4) Tohle je ten nejdražší gametime na 1 měsíc co jsem kdy viděl!!