XCOM: Chimera Squad (PC DIGITAL)
DIGITAL

549
Nákupem získáte 6 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, Tahové, Taktické
 • XCOM: Chimera Squad přináší zcela nový příběh a tahový taktický soubojový zážitek do světa XCOM. Po letech nadvlády mimozemšťanů lidstvo vyhrálo válku o Zemi. Ale když vetřelci prchli z planety, nechali zde své bývalé vojáky. Nyní, pět let po událostech XCOM 2, lidé a mimozemšťani společně usilují o vytvoření civilizace plné spolupráce a koexistence.

  MĚSTO 31

  Vítejte v City 31, v modelu mírového světa po invazi. Ne všichni obyvatelé Země ale mezidruhové spojenectví podporují. Četa Chimera, elitní jednotka lidských a mimozemských agentů, musí spolupracovat, aby zničila podzemní hrozby, které ženou město do chaosu. Budoucnost City 31 záleží jen na vás. .

  XCOM: Chimera Squad (PC DIGITAL)
  JEDINEČNÍ AGENTI
  Každý z 11 agentů má svou vlastní osobnost a taktické dovednosti, včetně útoků svého druhu, jako třeba zmijí jazyk. Provádějte ničivá komba, když spojíte do týmu ty správné agenty a využijete kooperativních akcí. Rozdíl mezi úspěšnou a nezdařenou misí se odvíjí čistě od kompozice týmu.

  x-com
  REŽIM BREACH
  Mise jsou strukturované jako série diskrétních, výbušných střetů, ve kterých je akce nadále napínavá a nepředvídatelná. Proměňte bojiště podle svých potřeb díky nové bojové fáze, která vaši četu uvrhne přímo do akce. Strategicky přiřazujte své agenty k různým vstupním bodům a koordinujte jejich útok pomocí schopností vyhrazených pro Breach.

  mimozemská strategie
  VLOŽENÉ TAHY
  Automatický systém iniciativy seřadí jednotlivé agenty a nepřátele do střídavého pořadí, čímž vytvoří nové strategické možnosti podle toho, která jednotka bude hrát příště — a která pak představuje to největší riziko.

  tahová strategie
  NAPÍNAVÁ STRATEGICKÁ VRSTVA
  Mimo souboj se starejte o fungování pokročilé centrály, kde musíte seřazovat priority úkolů, vyšetřování a nasazování agentů v rámci závodu s časem: neustále sílící veřejné nepokoje v různých čtvrtích města žene City 31 čím dál rychleji do náručí naprosté anarchie.

  taktická strategie
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí XCOM: Chimera Squad (PC DIGITAL)!