Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case
PS5

799
Nákupem získáte 16 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Detektivní
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 54575
Hra také dostupná pro:  XSX
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 400 Kč

nebo

 550 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Doprovoďte mladého detektiva Hercula Poirota do Londýna při plnění zdánlivě jednoduchého úkolu, během kterého má dohlížet na přepravu vzácného obrazu určeného pro blížící se výstavu, a vyřešte nový zapeklitý případ od vývojářského studia Blazing Griffin, které za předchozí Poirotovo herní dobrodružství – Agatha Christie - Hercule Poirot: The First Cases – získalo v roce 2022 cenu BAFTA pro nejlepší skotskou hru.

  Nečeká vás ale jenom nové město a nové dobrodružství slavného Hercula Poirota, ale také setkání s novým společníkem – mladým pojišťovacím agentem Arthurem Hastingsem. Vůbec poprvé tak budete moct vyřešit novou detektivní záhadu ve spolupráci s dobře známým Poirotovým pomocníkem a přítelem.

  SILNÝ PŘÍBĚH
  Nechte se vtáhnout do světa Hercula Poirota v napínavém a poutavém vyprávění, během kterého budete mít možnost nejenom poznat slavného soukromého detektiva za časů jeho mládí, ale při odhalování stop a hledání odpovědí také důkladně prozkoumat hlavní město Velké Británie.
  Agatha Christie - Hercule Poirot: The London Case
  VYŠETŘOVÁNÍ
  Objevujte nová, rozmanitá prostředí, pátrejte po stopách z pohledu první osoby a ve filmovějším pojetí konverzujte s podezřelými i svědky.
  POIROT
  ZAMOTANÝ PŘÍPAD
  Vyvracejte alibi postav porovnáváním shromážděných stop ve zbrusu nové minihře, sestavujte profily podezřelých, získejte lepší představu o sledu událostí díky nové časové ose a vyvozujte závěry s pomocí myšlenkových map.
  ADVENTURA
  VYLEPŠENÁ PROSTŘEDÍ
  Optimalizovaný herní engine umocňuje trojrozměrné izometrické zpracování a každé scéně přidává na hloubce i životu.
  POINT AND CLICK
  BRILANTNÍ DETEKTIVNÍ HRA
  Využívejte při pátrání celou řadu úkonů z repertoáru každého detektiva – vyslýchejte podezřelé, shromažďujte důkazy a spojujte jednotlivé stopy ve snaze vyřešit záhadu.
  AGATHA CHRISTIE
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

Instagram
darek, zalozka, ilustrace
50letvideoher, levelmagazine, hernicteni, ohrachalidech, hernilegendy
pokemoncz, pokemontcg, tcg, pokemon, darek, vanoce
fortnitexmarvel, komiksycesky, darek, knihy, vanoce2023
gtavi, gta6, gtavitrailer, gtaphotography