Anno 1503 - Zlatá edice
PC

(4x)
149
Nákupem získáte 6 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Real-time strategie, Středověk
Kód produktu: 10460
 • Vraťte se do úsvitu Nového světa v epické sáze o dobrodružství a objevech. Jako mladík jste slyšel o možnostech v Novém světě. Teď jste vyrostl, nalodil se a plujete do neznámé země v této hře, která kombinuje real-time strategii s budováním impéria. Hráči začínají své putování vypravením výpravy do Nového světa a hledáním prostoru pro nový národ a říši. Cestou hráči objevují detailní prostředí ve 4 různých klimatických zónách a soupeří s počítačem řízenými protivníky , v četně interakce s 9 rozdílnými kulturami jako Afričany, Aztéky a Indiány. Každá rasa má své zvláštnosti a charakteristiky, včetně toho jak budují království nebo jaké zboží preferují. Když hráč dosáhne hranice možností a je nemožné uspokojit potřeby populace, stavá se obchod nezbytnou složkou celé hry. Ekonomický systém záleží na poloze státu a obsahuje různé zboží jako zbraně, nezpracované rudy, oblečení a potraviny i exotické zboží, jako je hedvábí nebo koření. Obchod může být prováděn různými cestami, včetně snadno přístupného menu které umožňuje jednat s ostatními rasami. Některé kultury se mohou stát agresivními, což může vést až k potenciálním konfliktům. Během hry musí být udělána různá rozhodnutí a hráč si musí zvolit adekvátní strategii na cestě k vítězství. Boj v Anno 1503 se odehrává jak na souši, tak i na moři, kde se obchodní flotily musí bránit útokům pirátů. Úplně nový bitevní systém umožňuje taktické přípravy a opravdu epické bitvy.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Zlatá edice obsahuje základní hru Anno 1503 a datadisk Treasures, Monsters, and Pirates.

  Vraťte se do úsvitu Nového světa v epické sáze o dobrodružství a objevech. Jako mladík jste slyšel o možnostech v Novém světě. Teď jste vyrostl, nalodil se a plujete do neznámé země v této hře, která kombinuje real-time strategii s budováním impéria. Hráči začínají své putování vypravením výpravy do Nového světa a hledáním prostoru pro nový národ a říši. Cestou hráči objevují detailní prostředí ve 4 různých klimatických zónách a soupeří s počítačem řízenými protivníky , v četně interakce s 9 rozdílnými kulturami jako Afričany, Aztéky a Indiány. Každá rasa má své zvláštnosti a charakteristiky, včetně toho jak budují království nebo jaké zboží preferují. Když hráč dosáhne hranice možností a je nemožné uspokojit potřeby populace, stavá se obchod nezbytnou složkou celé hry. Ekonomický systém záleží na poloze státu a obsahuje různé zboží jako zbraně, nezpracované rudy, oblečení a potraviny i exotické zboží, jako je hedvábí nebo koření. Obchod může být prováděn různými cestami, včetně snadno přístupného menu které umožňuje jednat s ostatními rasami. Některé kultury se mohou stát agresivními, což může vést až k potenciálním konfliktům. Během hry musí být udělána různá rozhodnutí a hráč si musí zvolit adekvátní strategii na cestě k vítězství. Boj v Anno 1503 se odehrává jak na souši, tak i na moři, kde se obchodní flotily musí bránit útokům pirátů. Úplně nový bitevní systém umožňuje taktické přípravy a opravdu epické bitvy.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • no.kurna

   Mám verzi 1.05 a nemůžu k ní sehnat češtinu poradí někdo prosím moc :o)

  • giom

   Hru jsem zakoupil, po instalaci češtiny mi to padá ihned taky. OS WinXP s veškerými záplatami od mrkwosoftu.
   Verze hry je podle autora 1.5
   Taky bych si rád zahrál česky.
   Děkuji

  • olog-hai

   nevím co se vyplatí - jestli si mám koupit anno 1503 nebo 1701. anno 1701 je asi lepší ale zas o 5 stovek dražší

  • Jana

   ahoj když nainstaluji češtinu přeněji texte.dat do Anno 1503 the new word (zlatá edice) tak mi to vždycky spadne nevíte čím to je? Díky

  • dan krutiš

   Přeji pěkný den,
   můžete mi sdělit o jakou verzi hry se jedná?
   Čeština existuje na verzi 1.0.
   Díky

 • Recenze (4)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Budování v jedné z nejhezčích izometrických grafik, co jsem kdy viděl, důraz na správné výrobní řetězce vašeho ekonomického modelu. Na tom závisí váš úspěch či neúspěch v konfrontaci s nepřáteli na zemi i na souši!
  • Přišlo mi to celé jako SimCity+Caesar/Pharao+AoE+Něco navíc, výsledek je skvělý.
  • Škoda, dal bych to rád s kámošem přez lan, ale nemáme jak, neb zde NENÍ multiplayer. Takže zůstáváme u AoE III.

  Po AoE a Civilizaci asi moje nejoblíbenější strategie.
  Druhý díl Anno 1701 kvalit tohoto díla ani v nejmenším nedosahuje.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Hezká 2D grafika, ozvučení, pro hardcore hráče jako stvořené.
  • Stereotyp, dech beroucí boje(přidušování z nervů, kdy člověk neví co se při boji stane), hloupý začátek, člověk neví co od obyvatel čekat...
  • Rádoby spokojené město se zhroutí jak nic.

  Kdo má pevné nervy a rád ze začátku prohaje co se dá. Tak si řekne super. Pro konzumního hráče tohle bude něco jako první hra v SimCity 4 bez znalosti ostatních dílů.
  Pro začínající budovatele opravdu nedoporučuji.
  Stejně bych to udělal ve své době i s Caesar 3(dobrá hra, ale velmi náročná).

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • + vypiplana grafika
  • + mnoho vyrobnich retezcu
  • + rozmanita prostredi dle klimatu (jina flora a fauna)
  • + 9 ruznych narodu
  • + namorni obchod
  • + boj
  • + cena hry s datadiskem
  • - absence multiplayeru
  • - velmi tezke

  anno je kvalitni obchodne-budovatelska strategie, ale s vysokymi naroky na hrace, ktere nejdou nijak obejit (napr v nastaveni).. zaujme vas detajlni grafika, rozdilna klimata a narody.. otravovat vas naopak budou pirati..

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Velký svět a mnoho možností hraní. Je tu velmi mnoho scénářů a volných her a jedna rozsáhlá kampaň.
  • Velmi krásně propracovaná grafika světa, postav i řemesel, lodí. Vynikajícně propojená řemesla s obchodem, bojem atd.
  • Je to dost obtížná hra, protože pokud hrajete scénáře, často se stává, že dostanete velmi málo peněz, máte celkem těžký úkol na plnění a navíc na vás hned od začátku útočí piráti. Takže se mi dost stává, že scénář nedokáži rozehrát, protože hned v začátcích buď zkrachuji nebo mne porazí piráti. Některé scénáře jsou opravdu dost těžké.
  • Možná by u hry mohlo být i hraní v multiplayeru, tak jako např. v Age of empire. Ale to je čistě můj názor. Možná, že ostatní hráči si se scénáři poradí lépe než já.

  Této hře bych ale nemohla nic vytknout, opravdu se mi líbí, a výborně se hraje.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
tombraider, darkhorsefigure, sberatelskafigurka
eldenring, shadowoftheerdtree
chainsawman, figurka
batman, premierafilmu
doplnkydodomu, doplnkydobytu, podsveti