Máme nový web! Přečtěte si článek a pomozte nám stránky vylepšovat.

 

Anthem - Legion of Dawn Edition
PS4

549 
Nákupem získáte 21 kreditů
 • 549 Kč Skladem
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro více hráčů, On-line multiplayer
Štítky: Sci-Fi, TPS, Open-world, Post-apokalyptické
Hra také dostupná pro:  PS4XONEPC
 • LEGION OF DAWN EDITION OBSAHUJE
  - Legion of Dawn Armor Pack pro všechny 4 třídy (Colossus, Storm, Ranger a Interceptor)
  - legendární zbraň
  - digitální soundtrack
  - Balíček zbroje Legion of Dawn Ranger a legendární zbraň (bojujte po boku svých přátel ve světě Anthem v modifikovatelném bojovém obleku Ranger a pomocí legendární zbraně s tematickou Legie úsvitu, předchůdkyně současných Svobodných bojovníků)
  - Banner hráčů zakladatelů (banner, který vás označuje za jednoho ze zakládajících hráčů světa Anthem)  Pro hraní vyžaduje PlayStation Plus. 

  Autoři původní trilogie Mass Effect představují svoji zbrusu novou hru v podobě kooperativního akčního RPG. Spojte síly až se třemi dalšími hráči a sestavte si špičkovou, unikátní zbroj. Prozkoumávejte obrovské ruiny, postavte se hrozivým nepřátelům a sbírejte záhadné artefakty. S každou misí budete vy i bojový oblek Javelin nabývat na síle. Čelte hrozbám neustále se proměňujícího světa. Povstaňte společně proti zlu. Dosáhněte společného vítězství.


  SPOJENÉ SÍLY NA CESTĚ K VÍTĚZSTVÍ
  Srdcem Anthem je zážitek soudržnosti a spolupráce. Pusťte se v týmu až se třemi dalšími hráči do kooperativních dobrodružství, ve kterých vynikne vaše týmová souhra i individuální schopnosti. Strategická role a funkce každého hráče v týmu je těsně svázána s výběrem zbroje Javelin. Vydávejte se spolu na výpravy nebo povolejte přátele, aby vám pomohli s náročnějšími výzvami. Hra bude postupně odkrývat poutavý příběh s nezapomenutelnými postavami. Inteligentní a plynulý systém vyhledávání hráčů zaručí, že pro svá dobrodružství vždy snadno a rychle najdete spoluhráče.

  Anthem - Legion of Dawn Edition (PS4)

  ŠIOROKÁ NABÍDKA ZBROJÍ
  Jakmile se rozhodnete vstoupit do herního světa jako svobodný bojovník, vyberete si ze své sbírky špičkových bojových obleků Javelin – tyto zbroje svým pilotům propůjčují neuvěřitelné útočné i obranné dovednosti. Můžete se pohybovat závratnou rychlostí, svištět vzduchem nebo bezpečně prozkoumávat vodní hlubiny. Během hry budete soustavně vylepšovat jak svoje dovednosti pilota Javelin, tak bojové a pohybové vlastnosti bojových obleků.

  bioware

  MODIFIKACE JAKO ODRAZ ÚSPĚCHŮ
  Porážením mocných nepřátel budete sbírat zkušenost a odnášet si užitečnou kořist a plněním herních milníků se budou zpřístupňovat jedinečné možnosti vizuálních úprav, které dají konkrétní tvář vašim úspěchům a dovednostem.

  hymna

  PROZKOUMÁVÁNÍ, NEBEZPEČÍ A ZÁHADY
  Anthem s pohonem enginu Frostbite nabízí vizuálně mimořádný, neustále se rozvíjející svět s nepředvídatelným okolím a nečekanými riziky a nepřáteli. Anthem se ve shodě s charakteristikou „live service“ v čase mění a vyvíjí – postupně přináší nové příběhy, výzvy a události. Tento svět je stejně krásný, jako je smrtící – a bude vás i váš tým svobodných bojovníků na každé nové výpravě stavět před nové strategické výzvy.

  antem
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (9)

  • Honza

   Zdravím. Nevíte náhodou někdo kde najdu ten digitální soundtrack? Do ps4 se nic nestahlo. Díky za odpověď.

  • Jan Bobrovský

   Ondra: Zdravím, k Anthem žádný dárek neplánujeme, kromě in-game bonusů.

  • Ondra

   Zdravím, plánujete nějaký předobjednávkový dárek ke hře? Díky

  • wanzer

   Pozor hra na Ps4 vyžaduje Ps Plus . Bez toho si ji nezahrajete .

  • Jan Bobrovský

   Rachotek: Zdravím, kódy budeme rozesílat na email, až je obdržíme. Určitě to bude ještě před spuštěním VIP dema :)

  • Rachotek

   Zdravím, chci se zeptat. Jak to bude probíhat s přístupem do BETY 25-27.1.2019. Budete posílám klíče do emailů? Nebo musím objednávku prve uhradit? Díky za info

  • Jan Bobrovský

   Metro: Na PC bude v krabičce pouze běžná edice.

   VIP demoverze by měly být pro obě edice :)

  • Deluu

   A VIP Beta bude taky pro předobjednávky této edice?

  • Metro

   Pc pouze digitalně nebo bude oznámena ta to edice dekuji za odpověd

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Anthem - Legion of Dawn Edition!