Assassins Creed 3 Remastered
XONE

(1x)
999
Nákupem získáte 30 kreditů
array(1) { ["XONE"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "29669" ["cena"]=> string(3) "999" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "2" } }
 • 999 Kč Skladem
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: TPS, Historické, Stealth, Open-world, Parkour
Hra také dostupná pro:  PS4
 • ASSASSIN'S CREED 3 REMASTERED OBSAHUJE
  - hru Assassin's Creed 3 Remastered obsahující všechna původní DLC pro hru jednoho hráče
  - hru Assassin's Creed Liberation Remastered

  Zažehněte revoluci v Americe 18 století v remasterovaném třetím díle ságy Assassin's Creed 3. Hra nyní nabídne grafiku v rozlišení 1080p na Xbox One, případně pak i 4k a HDR na Xbox One X, vyšší rozlišení textur, nový systém nasvícení a několik dalších grafických vylepšení. Kromě toho se na základě hráčských ohlasů vylepšily i některé prvky hratelnosti.  KRÁSNÝ SVĚT
  Píše se rok 1775 a americké kolonie jsou na sklonku revoluce. Jako Connor, člen řádu Asasínů, jste přísahali chránit svobodu lidu a jejich národa. Abyste tak mohli učinit, musíte se vypořádat s nepřáteli v rozlehlém otevřeném světě. Z chaotických ulic ve městě se přesunete na historická bojiště, ale také i do divoké přírody. Po cestě potkáte hrdiny americké historie a společně se postaráte o nepřátele svobody.

  Assassins Creed 3 Remastered

  ZA SVOBODU
  V Assassin's Creed 3 Remastered se ujímáte role Connor, jehož matkou je členka indiánského kmene a otcem je pak britský kolonista. Vesnici, v níž hlavní hrdina vyrůstal, vypálili lidé, snažící se zabránit revoluci a ovládnout tak 13 kolonií. Connor se tak postaví na stranu svobody a věnuje tomuto úkolu několik desítek let.

  3307216111870

  AVELINE
  Součástí balení je také hra Assassin's Creed Liberation Remastered, vyprávějící nezapomenutelné dobrodružství hrdinky Aveline napříč městem New Orleans, přes bažiny až po Mayské ruiny.

  Assassins Creed 3 Remastered
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Wastingdouglas

   Super, původní verze měla český titulky, tahle má kulový. To si určitě všichni koupí.

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 10/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Povedený remaster né tak povedeného dílu