Assassin's Creed Shadows
XSX

1 899
Nákupem získáte 38 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: TPS, Historické, Stealth, Open-world, Parkour
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 61174
Hra také dostupná pro:  PS5

Dárek k předobjednávce

 • Legendární Assassin's Creed série míří do feudálního Japonska! Staňte se smrtící assasínkou shinobi a mocným legendárním samurajem při prozkoumávání krásného otevřeného světa v těžkých dobách chaosu. Plynule přepínejte mezi dvěma nečekanými spojenci a objevujte jejich společný osud. Společně Japonsko připravíte na novou éru.

  - Prozkoumejte podmanivý otevřený svět feudálního Japonska, od velkolepých hradních měst a rušných přístavů až po mírumilovné svatyně a válkou zničenou krajinu. Prožijte dobrodružství v nepředvídatelném počasí, měnících se ročních obdobích a reaktivních prostředích.
  Assassin's Creed Shadows
  - Staňte se s Naoe shinobi asasínkou a s Yasuke legendárním samurajem a prožijte jejich strhující příběhy a osvojte si jejich vzájemně se doplňující herní styly. V roli Naoe používejte kradmost, abyste se vyhnuli odhalení, a hbitost, abyste zmátli své nepřátele. Jako Yasuke udeřte na své nepřátele se smrtící přesností a silou. Odemkněte si nové dovednosti, vybavení a postup nezávisle na sobě pro každou postavu.
  Assassin's Creed Shadows
  - Při prozkoumávání světa si z informací udělejte svou zbraň a vybudujte si vlastní síť špiónů, kteří budou vašima očima a ušima napříč lokacemi, abyste ulovili svůj další cíl. Cestou najímejte nové spojence s jedinečnými schopnostmi, kteří vám pomohou splnit vaše mise.
  Feudální Japonsko
  - Vytvořte si plně přizpůsobitelný úkryt pro svou rozrůstající se ligu shinobi, když budete trénovat svou posádku, vyrábět nové vybavení, komunikovat s klíčovými postavami a vybírat uspořádání, dekorace a doplňky své základny.
  stealth hra
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Petr: Zdravím, očekáváme, že sběratelku budeme nabízet zákazníkům s objednávkou nižších edic. Ale až v moment, kdy nám distributor hry potvrdí dostupný počet kusů.

  • Petr

   Dobrý den bude nabídnuta kollectorka pro Xbox ? Děkuji

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Assassin's Creed Shadows? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

shrek, funkopop, sberatel
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky