Atlas Fallen
XSX

1 499 *
* Cena je zatím pouze orientační
Nákupem získáte 45 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Fantasy, Sci-Fi
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 48468
Hra také dostupná pro:  PS5

Bonus k předobjednávce

 • Povstaňte z prachu a osvoboďte lidstvo od útlaku zkažených bohů.

  Brázděte písky věčné země plné dávných nebezpečí, tajemství a záblesků minulosti. Lovte legendární monstra, používejte mocné zbraně měnící svoji podobu a ničivé schopnosti na bázi písku ve spektakulárních bojích se supersilami.

  Zaměřujte se na nepřátele, sbírejte jejich esence a utvořte si vlastní herní styl, abyste mohli pro lidstvo nastolit novou éru ať už v plně kooperativní, či sólové příběhové kampani.
  Předobjednejte si fyzickou verzi Atlas Fallen a získejte Ruin Rising Pack! Staňte se skutečným šampionem lidstva s novými exkluzivními Ruin Rising Armor Dyes a ovládněte moc písku s bonusovým skinem Nyaal’s Wrath Gauntlet.

  POVSTAŇTE Z PRACHU
  Ovládněte písky a prozkoumejte jedinečný fantasy svět plný tajemství, lokalit a nebezpečí. Lovte legendární stvoření sami, nebo s kamarády v hrdinském boji se supersilami.

  Atlas Fallen
  ROZPOUTEJTE BOUŘI
  Využijte potenciál své síly k vytvoření smrtících zbraní měnících podobu. Staňte se dokonalými šampióny s unikátními dovednostmi a schopnostmi na míru.

  Atlas Fallen
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Atlas Fallen? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu