Blood Bowl: Chaos Edition
PC

499
Nákupem získáte 20 kreditů
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7442866" ["cena"]=> string(3) "106" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 106 Kč Ihned ke stažení
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy, Tahové
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Blood Bowl: Chaos Edition je nejnovější edicí videoherní adaptace slavné deskové hry od Games Workshop. Blood Bowl, extrémně násilný týmový sport inspirovaný značkou Warhammer, hráčům umožňuje vytvořit si mužstvo orků, elfů, lidí, upírů, zlobrů, trpaslíků a mnoha dalších fantaskních stvoření, kteří se vrhnou do té nejkrvavější ze všech arén. V této strategické násilné hře se nejvíce cení taktika, chladnokrevnost a nefér play. V Blood Bowl: Chaos Edition se na poli triumfálně představují tři nové rasy, takže počet hratelných ras se zvýšil už na 23! Na scéně se objeví i škodolibí a vysoce očekávaní trpaslíci Chaosu, zatímco vyvrhelové z týmů z Podsvětí se vynořují úplně poprvé, aby se turnaje zúčastnili. Blood Bowl také vítá, úplně poprvé v historii, démony z Khornu, kteří přišli až z dalekých říší Chaosu! Nový stadion, který nedávno postavily Amazonky a Ještěráci v samém srdci své tropické džungle, je více než připraven na to, aby uvítal všechny nové týmy, kteří se chtějí utkat v poháru Blood Bowl!
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Dior

   Máte-li chuť přidat se do české ligy této skvělé hry, navštivte stránky http://www.bb-bohemiacup.cz a přihlašte se do právě startující 10. sezóny BB !

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Blood Bowl: Chaos Edition!