Borderlands 3 (PC DIGITAL)
DIGITAL

1 449 
Nákupem získáte 57 kreditů
Hra také dostupná pro:  PS4XONE
 • Hra Borderlands 3 je originální střílečka s nepřehlédnutelným grafickým stylem, ve kterém vás čeká úplně nové dobrodružství naplněné chaosem. Jako jeden ze čtvečice nových Vault Hunters si budete muset prorazit cestu skrze nové světy a nepřátele. V Borderlands 3 můžete hrát buď sami na vlastní pěst nebo online se svými přáteli, setkávat se s šílenými nepřáteli. Při hře sbírejte kořist a chraňte svůj domov před tou nejkrutější galaktickou sektou. Hra Borderlands 3, stejně jako předchozí díly pochází z dílny věhlasného studia Gearbox a 2K nabídne vzrušující hratelnost, silný příběh, osobité postavy, epické nepřátele a boss fighty a nepřeberné množství zbraní. Dále se můžete těšit na ještě větší a hlavně mnohem bohatší herní svět (v porovnání s Burderlands 1 a 2), posílené RPG prvky a intenzivní zápasy vozidel.
  Hlavní rysy Borderlands 3:
  Akční střílečka z legendární herní série Borderlands s novým dobrodružstvím.
  Budete jedním ze 4 nových Vault Hunters, každý s jiným propracovanými stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení.
  Čeká vás náročná cesta skrze nové světy a nepřátele.
  Hrát můžete buď sami na vlastní pěst nebo po síti se svými přáteli.
  Ale také se setkávat s šílenými nepřáteli.
  Při tom sbírejte kořist a chraňte svůj domov před tou nejkrutější galaktickou sektou.
  Borderlans 3, to je vzrušující hratelnost, silný příběh, osobité postavy, epičtí nepřátele, intenzivní zápasy vozidel a nepřeberné množství zbraní.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Borderlands 3 (PC DIGITAL)!