Clash: Artifacts of Chaos - Zeno Edition
XSX

549 699 Kč

Sleva platí do 31.3.2024 nebo vyprodání

Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Akční adventura
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 51859
Hra také dostupná pro:  PCPS5PS4
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 220 Kč

nebo

 280 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Bonus k objednávce

 • Vžijte se do role Pseuda, mistra bojových umění, který žije jako samotář v podivném světě Zenozoik. Když vám do cesty přijde Boy, malá bytůstka, jejíž záhadné schopnosti přitáhly pozornost Gemini, Paní artefaktů, rozhodnete se ho chránit, jenže kdo mohl tušit, že jsou do všeho zapleteny mnohem větší síly.

  Hra Clash: Artifacts of Chaos se odehrává ve stejném světě jako Zeno Clash a Zeno Clash II, ale hra je zcela nezávislá.
  ZENO EDITION OBSAHUJE
  - základní hru
  - DLC Supporter Pack, který obsahuje 2 sady se zbrojí pro Pseuda inspirované hrou Zeno Clash, 3 předměty přizpůsobení pro Boye a exkluzivní artefakt pro použití při Rituálu
  - oficiální digitální artbook
  - oficiální herní soundtrack
  Clash: Artifacts of Chaos - Zeno Edition (XSX)

  OBJEVUJTE ZENOZOIK

  Svět a civilizace Zenozoiku, ve kterých se promítají surrealistické a punk-fantasy prvky, jsou plné fascinujících postav, bytostí i krajin. Toulejte se touto fascinující zemí a poznávejte zdejší cesty, obyvatele a dávná tajemství.

  Clash: Artifacts of Chaos - Zeno Edition (PC)
  ROZDRŤTE SVOJE PROTIVNÍKY
  Největší zbraní jsou vaše pěsti a rychlost. Útočte, uhýbejte, omračujte, blokujte, parírujte a provádějte speciální útoky. Přepněte si do pohledu první osoby a používejte unikátní techniky: je jenom na vás, jestli využijete příležitost k dosažení vítězství a vyvarujete se chyb, které by se vám mohly záhy stát osudnými.

  Clash: Artifacts of Chaos - Zeno Edition (PC)
  PŘIZPŮSOBTE SVŮJ STYL BOJE
  Během vašeho dobrodružství se naučíte různá bojová umění a libovolně je můžete střídat podle situace, typu nepřítele a svých preferencí. Vítězství vám umožní vylepšovat vlastnosti a útoky, a postupně si můžete vyladit svůj unikátní styl.

  Clash: Artifacts of Chaos - Zeno Edition (PC)
  PŘIJMĚTE VÝZVU RITUÁLU
  Před bojem můžete protivníka vyzvat ke hře v kostky, přičemž vítěz určuje pravidla střetu – často ve svůj prospěch. Přivolání nestvůry jako spojence, zahalení oblasti mlhou, nasazení okovů omezujících pohyb... rituál zdaleka neurčuje výsledek boje, ale představuje příležitost, kterou můžete využít, pokud ho vyhrajete, nebo výzvu, kterou musíte chytře pokořit, pokud prohrajete.

  Clash: Artifacts of Chaos - Zeno Edition (PC)
  PESTRÝ PŘÍBĚH
  Pátrání po slavných artefaktech vám pomůže porazit Gemini a zavede vás až za hranice vaší představivosti. Zatímco budete svádět boje s žoldáky, kteří vás pronásledují, a rozvíjet své přátelství s Boyem, musíte se postavit své minulosti a proniknout do zdrojů chaotické společnosti Zenozoiku.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Clash: Artifacts of Chaos - Zeno Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

zaklinac, thewitcher, geraltzrivie, doplnkydobytu, doplnkydodomu
mrtvanevesta, corpsebride, figurky
spongebobsquarepants, youtooz, figurky, spongebobvkalhotach
nekopara, catgirls, kočkoholky, vanilla, chocola, popupparade, animefigures
heistgeist, indiegamedev, xzoneedice, heistgeistgame, indiegame, cyberpunk, slovenskahra
borderlands, borderlandsmovie, cateblanchett, claptrap