Company of Heroes 3 - Console Edition
XSX

1 399
Nákupem získáte 42 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Real-time strategie, Světová válka
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 51733
Hra také dostupná pro:  PS5PC
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 560 Kč

nebo

 769 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce

 • Legendární série strategií se vrací. Company of Heroes 3 kombinuje velké bitvy, které vám rozbuší srdce s novým stylem strategie a neokoukaným středomořským prostředím. Na zbrusu novém válečném bojišti odhaluje nové autentické taktiky, frakce a spoustu dosud nevyprávěných příběhů z druhé světové války. Vůbec poprvé společnost Relic Entertainment přináší kritiky uznávanou taktickou hra pro konzolové hráče, která dává příležitost fanouškům strategií po celém světě zažít největší hru v historii franšízy.
  OBSAH BALENÍ
  - kovový obal
  - knihu pro sběratele
  - mapu
  - nášivku ďáblovy brigády
  - balíček DLC

  NEJVĚTŠÍ HRA SÉRIE

  Company of Heroes 3 přináší největší bojiště v historii série. Příběhu se odehrávají přímo v terénu, na zbrusu novém válečném bojišti. Těšte se na nové autentické taktiky, frakce a spoustu dosud nevyprávěných příběhů z druhé světové války. Středomoří je místem rozmanitosti, od větrných italských horských průsmyků až po drsné severoafrické pouště a pobřežní výhledy. Na této nové frontě má hlavní slovo rychlost.
  Company of Heroes 3 - Console Edition
  DŮLEŽITÁ ROZHODNUTÍ
  Company of Heroes 3 má vylepšenou hratelnost o nové funkce, což přináší doposud nejhlubší taktický zážitek - vše je poháněno Essence Engine 5, novou technologií strategie v reálném čase od Relic. Na dynamické mapě kampaně hráči velí pozemním, vzdušným a námořním silám, aby znovu ovládli pevninu Itálie od jednotek Osy. Dlouhodobá rozhodnutí, která uděláte, ovlivní nejen bitvy, které bojujete, ale i samotný příběh války.
  kampany of heroes
  MOŽNOSTI KOORDINACE
  V režimech pro jednoho hráče poskytuje Full Tactical Pause hráčům novou úroveň taktické kontroly na bojišti. Zmrazením akce budou hráči, kteří se rozhodli použít Full Tactical Pause, schopni koordinovat všechny své akce najednou a detailně promyslet každý svůj pohyb, aniž by museli dělat vše v reálném čase.
  heroesy
  PRO KONZOLE
  Company of Heroes 3 je od základů přepracováno pro PlayStation 5 a Xbox Series S|X a bude obsahovat nově navržené schéma ovladače umožňující maximální přesnost na bojišti. Uživatelské rozhraní je také plně přepracováno, s ohledem na intuitivní rozvržení tlačítek a čitelnost dokonalý strategický zážitek na konzolích. Prozkoumejte novou tahovou mapu dynamické kampaně Itálie pro herní zážitek ve stylu sandboxu a bezprecedentní úroveň strategické volby, nebo se vydejte do pouští severní Afriky pro klasičtěji narativní zážitek pro jednoho hráče.
  kampanie
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Company of Heroes 3 - Console Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu