Creaks - Collectors Box
PC

2 399
Nákupem získáte 72 kreditů
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "34439" ["cena"]=> string(4) "2399" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(2) "25" ["mode"]=> string(1) "2" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 2 399 Kč Předobjednávka
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Logické

Dárek k předobjednávce

 • Creaks z dílny studia Amanita Design je tentokráte puzzle dobrodružná hra ze světa plného představivosti a hry světla a stínu, za kterou stojí Radim Jurda a jeho tým. Podmanivé atmosférické zpracování s precizní animací a působivou hudbou vtáhnou každého hráče do příběhu jednoho domu. Jedinečný sběratelský box (Collector's Box) obsahuje exkluzivní obsah a je limitován počtem 1000 ks.
  COLLECTOR'S BOX OBSAHUJE
  - steam klíč ke stažení hry Creaks
  - knihu The Art of Creaks v angličtině
  - ruční očíslování a podpis autorů
  - sběratelské balení
  - sadu dvou exkluzivních ručně vyráběných pinů
  - 4 nové krásné litografie s obrazy přímo ze hry
  - velkoformátový oboustranný plakát s mapou (bude přeložen)
  - herní soundtrack na CD od Hidden Orchestra


  Edice je limitována počtem 1000 ks. Každá edice bude očíslována. 

  Steam klíč je ve verzi pro Windows a MAC.

  HRA SVĚTLA A STÍNU

  Zem se chvěje, žárovka už praskla a za zdmi vašeho pokoje se odehrává něco neobvyklého. Seberte odvahu a důvtip a vydejte se do neprobádaných zákoutí tajemného domu obývaného záhadnými ptakotvory a oživlým nábytkem.

  Creaks - Collectors Box
  JEDINEČNÉ ZPRACOVÁNÍ A HUDBA
  Creaks od tvůrců oceňovaných českých adventur Machinarium a Samorost si hraje s tématem představivosti a skrze ručně kreslená pozadí, precizní animace, přízračné zvuky a originální hudbu od Hidden Orchestra vás přenese do tajuplného světa plného logických hádanek a zvláštních úkazů. Pusťte se do řešení desítek pečlivě navržených puzzlů, najděte všechny ukryté obrazy a odhalte ono velké tajemství!

  creaks
  POHLED ZA OPONU
  Skrze The Art of Creaks odhalte zákulisí vývoje hry Creaks z dílny studia Amanita Design. Tým Radima Jurdy vytvořil podmanivý herní zážitek s jedinečným vizuálním stylem a dechberoucí atmosférou. V knize se dozvíte vše od začátku vývoje, přes vymýšlení unikátního game designu, až po metodu vzniku interaktivních obrazů v podání Jana Chlupa. Díky originálnímu prémiovému artbooku znovu prožijete příběh jednoho domu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Migel: Zdravím, kód ke hře je tady jen bonus. Primárně jde o sběratelskou edici artbooku. Na PS4 ale kód obsahovat nebude.

  • Migel

   Zdravím,
   Je nějaká šance, že se tento collectors box objeví i ve verzi na PS4?