Darksiders: Genesis
PS4

999
Nákupem získáte 39 kreditů
 • 999 Kč Předobjednávka
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Štítky: Fantasy, Temné
Hra také dostupná pro:  XONESWITCHPC
 • Darksiders: Genesis je akční adventura s prvky RPG, v níž si musíte probít cestu skrze hordy démonů, andělů a všim mezi tím na cestě do Pekla a zpět. Vašimi věrnými protivníky jsou pistole a meče. Genesis dává nahlédnout hráčům do světa Darksiders před první hrou a představuje čtvrtého jezdce Apokalypsy jménem Strife (Svár).


  ROVNOVÁHA
  Od úsvitu stvoření Rada udržovala rovnováhu napříč existencí. Její rozkazy vykonávají jezdci neboli Nefilim (silné bytosti zrozené z nepřirozeného svazku andělů a démonů), kteří přísahali věrnost Radě a získali nesmírnou moc. Tato moc však nebyla zadarmo: Jezdci dostali rozkaz pomocí této nově nabyté síly vybít zbytek svého druhu. Následovala krvavá bitva o Eden, ve které Jezdci, stále v zajetí vůle Rady, ostatní Nefilim zničili.

  Darksiders: Genesis (PS4)

  KONSPIRACE
  Válka a Svár, kteří se stále vzpamatovávali z událostí v Edenu, dostali nový úkol – Lucifer, tajemný a podlý král démonů, osnuje plány na narušení rovnováhy tím, že propůjčí moc vládcům démonů v celém Pekle. Válka a Svár musí tyto vládce ulovit, získat informace a nakonec se probojovat spletitou démonickou konspirací, která hrozí, že navždy naruší rovnováhu a zničí celé Stvoření.

  hack n slash

  NOVÝ POHLED
  Zbraně se budou žhavit a meče sekat na všechny strany. Genesis nabídne hráčům první pohled na svět Darksiders před událostmi prvního dílu a zároveň představí nového Jezdce, kterým bude Svár (Strife). Hra se zároveň mění v akční RPG adventuru, ne nepodobnou klasikám jako je například Diablo.

  hack'n'slash
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • UchihaNaoto

   Taky pokukuji po sběratelské edici. Upřímně cena je cca stanovena na docela příjemných 3000kč.A to se mi zdá docela fajn na to co sběratelka obsahuje. Tak snad se zadaří a sběratelku zde zařadí do předprodeje. Rád bych jí vlastnil.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   vejce2002: K edicím zatím žádné informace.

  • vejce2002

   Máte už nějaké info ohledně sběratelky nebo deluxe (nebo něco ve stylu deluxe) edici?