Detroit: Become Human - Collector's Edition
PC

7 199 8 888 Kč

Sleva platí do 30. 12. 2021

 • 7 199 Kč
  Skladem
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Odznak k 20. letům Xzone
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky, Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, Filmové, Akční adventura, Příběhové, PS4 Pro Enhanced
 • Autoři inovativních filmových adventur Fahrenheit a Heavy Rain představují svoji novou hru. V Detroit: Become Human dojde ke vzpouře androidů, které lidstvo používá jako levnou a postradatelnou pracovní sílu. Android Marcus se stane vůdcem povstání a bude pouze na vašich rozhodnutích, jak futuristický příběh plný emocí dopadne.
  COLLECTOR'S EDITION OBSAHUJE
  - kód na hru Detroit: Become Human pro službu Steam
  - sběratelské piny
  - modulární sběratelské balení
  - AX400 Anroid Kara jako 27 cm artikulovatelnou figurku s led podsvícením

  EDICE JE CELOSVĚTOVĚ JEN 2500 KS.   CO Z NÁS DĚLÁ LIDI?
  Navštivte Detroit roku 2038 – město omlazené zavedením vysoce pokročilých androidů, kteří jsou tu jen proto, aby sloužili lidstvu. Ale to vše se změní. Vžijte se do kůže tří odlišných androidů ve chvíli, kdy tento překrásný nový svět balancuje na okraji chaosu. Vaše rozhodnutí dramaticky pozmění vývoj herního příběhu. Čekají vás tisíce voleb a desítky možných konců, jak tedy ovlivníte budoucnost Detroitu?

  Detroit: Become Human - Collector's Edition

  ROLE VE STRHUJÍCÍM VYPRÁVĚNÍ
  Vstupte do světa, kde morální dilemata a obtížná rozhodnutí mohou zotročené androidy změnit na revolucionáře, kteří promění svět. Poznejte, co znamená být člověkem z pohledu outsidera – a podívejte se na svět očima stroje.

  detrojd

  JEJICH ŽIVOTY, VAŠE ROZHODNUTÍ
  Utvářejte ambiciózně se rozvětvující vyprávění, kde vaše rozhodnutí určují nejen osud tří hlavních postav, ale celého Detroitu. Způsob, jakým povedete Karu, Connora a Markuse, může rozhodnout o životě a smrti – a i když některý z nich zaplatí cenu nejvyšší, příběh tím nekončí…

  POLICEJNÍ VYŠETŘOVATEL
  Connor (hraje Bryan Dechart známý ze seriálu Pravá krev či filmu Den po konci světa) je špičkový prototyp androida, který je zvláštním policejním vyšetřovatelem, který pomáhá policii stopovat „devianty“ – androidy, jež se vzepřeli svému programu.

  Detroit: Become Human - Collectors Edition

  ODPADLÍK
  Poté, co Markus (hraje Jesse Williams známý ze seriálu Chirurgové nebo filmu Chata v horách) uteče od svého pána a přidá se k rozrůstající se podzemní skupině odpadlíků, se ujme organizace osvobození androidí populace v Detroitu – jakou cestu mu vyberete pro vyslání jasné zprávy lidem: cestu nenásilných protestů… nebo vzpurného násilí?

  Detroit: Become Human - Collector's Edition

  OCHRÁNKYNĚ
  Kara (hraje Valorie Curry známá z filmů Twilight sága: Rozbřesk – 2. část nebo Blair Witch), označená za deviantní a na útěku s nevinnou dívkou, kterou se zapřísahala chránit, je vhozena do nelítostného světa, ve kterém ji dovedete k tomu, aby přijala nerovnosti kolem sebe… nebo ji ve snaze ochránit bezpečí jejího náhradního dítěte necháte jednat.

  detrojd
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Corvus

   Wow! Nářez...

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Detroit: Become Human - Collector's Edition!