DreamWorks All-Star Kart Racing
PS5

999
Nákupem získáte 40 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Auta
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer, Lokální kooperace
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 55736
Hra také dostupná pro:  SWITCH
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 300 Kč

nebo

 450 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Vyrazte na motokáry s 20 oblíbenými postavičkami z animovaného filmů studia DreamWorks, včetně Shreka, Poa, Tygřice, Boss Baby, Kocoura v botách, Škyťáka, Astrid a mnoha dalších!
  20 ÚŽASNÝCH MOTOKÁR
  Každá postava se může pochlubit vlastní jedinečně stylizovanou motokárou, se kterou můžete závodit. Hráči si mohou každou jízdu upravit podle sebe díky stovkám upravitelných dílů a kombinací příslušenství.
  DreamWorks All-Star Kart Racing
  ZÁVODĚNÍ V IKONICKÝCH LOKACÍCH
  Hráči se přenesou do fantastických světů, když budou projíždět tratěmi inspirovanými lokacemi z oblíbených filmů studia DreamWorks Animation, včetně Království Far Far Away ze Shreka, městečko Bergen z Trollů, říši duchů z Kung Fu Pandy, newyorskou zoo z Madagaskaru a mnoho dalších!
  motokáry
  VYUŽIJTE SÍLU KOUZELNÝCH CEST
  Hráči mohou na trati stisknout kouzelné spínače a odhalit tak skryté zkratky. Tyto kouzelné cesty mohou prodloužit stisknutím více spínačů v sérii!
  DreamWorks
  TROLLOVÉ SE PŘIDÁVAJÍ K POSÁDCE
  Poppy, Branch, Barb, Cooper a další z pestrobarevného světa Trollů od DreamWorks Animation jsou pro hráče rockovými hostiteli v každém závodě a pomáhají jim svým potenciálem vylepšení. Hráči mohou sbírat Trolly, kteří s nimi pojedou v průběhu každého závodu a připraví jim speciální překvapení!
  All-Star
  SOUTĚŽTE V RŮZNÝCH HERNÍCH REŽIMECH
  Hráči budou moci zažít vzrušení v herních režimech Volný závod, Poháry, Výzva nebo Časovka a utkat se s rodinou a přáteli v online akci pro osm osob a v lokální akci pro čtyři hráče na rozdělené obrazovce.
  kart racing
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

zaklinac, thewitcher, geraltzrivie, doplnkydobytu, doplnkydodomu
mrtvanevesta, corpsebride, figurky
spongebobsquarepants, youtooz, figurky, spongebobvkalhotach
nekopara, catgirls, kočkoholky, vanilla, chocola, popupparade, animefigures
heistgeist, indiegamedev, xzoneedice, heistgeistgame, indiegame, cyberpunk, slovenskahra
borderlands, borderlandsmovie, cateblanchett, claptrap