Explodemon (PC DIGITAL)
DIGITAL

219
Nákupem získáte 8 kreditů
 • 219 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D adventura, Retro, 2D plošinovka
 • Explodemon kombinuje retro styl 16-bitových plošinovek a japonských akčních titulů s vylepšovatelnými schopnostmi, skrytými předměty a záludnými hádankami z modernějších titulů. Hráči budou využívat sebedestrukční podstatu Explodemona v boji s nepřáteli a letu vzduchem, to všechno při řešení obrovské škály fyzikálních hádanek.
  Ve formě 12 rozsáhlých úrovní, plné podpory klávesnice a gamepadu, vylepšitelých dovedností a celé sady achievementů a předmětů zachycuje Explodemon podstatu a nostalgii SNES éry, s hloubkou a variabilitou aktuálnějších nezávislých titulů..
  Hlavní vlastnosti:
  Prozkoumejte 12 obrovských úrovní intenzivní plošinovkové akce zasazených do tří odlišných světů. Přizpůsobte se stále se měnícímu hernímu zážitku s novými schopnostmi a nebezpečími! Vytvořte z Explodemona váš vlastní stroj na zabíjení s vylepšovatelnými schopnostmi. Nepočitatelně sběratelských předmětů a 20 achievementů dodává retro stylu hry moderní nádech. Užijte si vtipný příběh vyprávěný s náležitou sebejistotou a elegancí! Plná podpora gamepadu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Explodemon (PC DIGITAL)!