Far Cry 2
PC

(101x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 12993
  • Kategorie

    PC / PC hry / Akční
    Pokračování velmi úspěšné střílečky z roku 2004. Ve hře narazíte na nové postavy, těch bude dohromady jedenáct a v některých částech hry budou bojovat po Jackově boku. Do této partičky, nazvané jednoduše Buddies, bude patřit blonďák Frank, statný Hakim, Marty i se svojí dvouhlavňovou brokovnicí nebo vojanda Nasreen s UZI. Tentokrát se podíváte do Afriky, kde zápasí APR (Alliance for Popular Resistance) s UFLL (United Front for Liberation and Labor). Mezi herními lokacemi nebude chybět vyprahlá savana s kaňony nebo rozpadající se dům v útrobách neprostupné džungle. V poušti naleznete vrak vrtulníku s ocasem zapíchnutým v zemi, podíváte se ale i do zaprášené kantiny v dřevěné vesnici Dogonů u vody v Mali nebo na převozní loď na řece pod ocelovým mostem. Vaši postavu budete moci specializovat v jedné ze čtyř tříd: Grunt, Engineer, Medic a Sniper. Kromě kompasu se ve vašem vybavení objeví plamenomet, molotovovy koktejly, mačeta a AK47. Rovněž budete létat s větroněm. Hra je v češtině, vyžaduje pro instalaci připojení k internetu.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (101)
Přidat hodnocení

 Neověřený nákup

Kvalitně zpracovaná hra. Jeden z nejlepších dílů Far Cry.

 Neověřený nákup

Když jsem poprvé pustil Far Cry 2, překvapivě rychle mě vtáhl do hry. Africké prostředí vypadalo fantasticky a hratelnost mi připadala fantastická. Jenomže tomu tak úplně nebylo.
Příběhem je zabít místního překupníka zbraní, který rozpoutal válku mezi 2 frakcemi UFLL a APR. Jenomže během hry ho skoro vůbec nepotkáte, ani vám nic neprovede, takže tomu chybí takové to osobní kouzlo, je to pro vás pouze bezdůvodný úkol. A příběh dvou frakcí je také trapný, protože nezáleží na tom, pro koho pracujete, stejně vás chtějí zabít všichni a rozdíl mezi nimi nelze poznat. Jednotlivé mise a činy také nemají ve hře žádný výsledný efekt. Nepozorujete, že by některé frakce slábly. Prostě jenom plníte mise a doufáte, že třeba narazíte na hlavního antagonistu.
Co se hratelnosti týče, tak střelba je provedená fantasticky. Musíte střílet pouze podle mířidel na zbrani, nikoliv namalovaných čárek, které vám míření usnadní, takže máte pocit, že jste skvělými střelci ;) I umělá inteligence nepřátel je skvělá, protože se schovávají a sdružují, vyhledávají nejvýhodnější pozice, takže není možné vlítnout doprostřed oblasti a všechny postřílet, aniž by vás zabili... musíte postupovat strategicky. Avšak to kazí neustálý respawn stejného počtu nepřátel na stejných místech se stejnými zbraněmi a stejným postupem. Vystřílíte celé stanoviště a za 5 minut už jsou všichni zpět. Hra se tak stává nudnou a monotónní a vy už jenom doufáte, že brzy skončí.
Zasazení hry do Afriky je zajímavé a tvůrci si s prostředím vyhráli. Pokud něco zapálíte, oheň se po suché pláni rychle rozšíří, písčitý a skalnatý terén je také velmi povedený, avšak to je vlastně jediné, co ve hře uvidíte. Žádné větší proměny, pouze se dostanete z pouště do Jungle a toť vše. Ze začátku na vás zapůsobí prohánějící se zvěř po silnici, ale za chvíli si začnete všímat, že to jsou pouze býložravci a žádné nebezpečí na Vás v divočině tedy nečeká.
Avšak za zmínku určitě stojí zbraně, kterých je veliké množství, každá má specifické vlastnosti, ale všechny se opotřebovávají postupným používáním, takže žádná zbraň vlastně není nejlepší. To považuji za skvělé oživení hry, když jste uprostřed přestřelky a najednou se zasekne nebo dokonce úplně rozpadne zbraň. Můžete navíc nosit pouze 3 zbraně + nůž. Nůž je však naprosto k ničemu, protože i když to napovídá ke stealth akci, tak to zde není naprosto možné :(
Hra mě bavila pouze ke konci, kdy byl nějaký posun v příběhu, avšak zakončení bylo velice divné a nezajímavé.

 Neověřený nákup

Far Cry 1 mě zaujala mnohem víc, ale kdybych to měl hodnotit tak jediné co je opravdu hezké je grafika a okolí. Příběh není skoro žádný. Hra začne nudit.

 Neověřený nákup

Od téhle hry jsem čekal víc ale pro mě je velkým zklamáním. Musim pochválit za špičkový grafický zpracování, ale všechno brzdí RESPAWN NEPŘÁTEL při plnění mise to hodně zdržuje, další nedostatkem je zasekávání zbraní od nepřátelů samozřejmě oni střílej bez závady. Je to škoda nebýt těhle nedostatků tak je to výborná hra

 Neověřený nákup

Muj nazor je, ze pribeh molh byt lepsi ale to se da prekousnout. Ten kdo se zad kocha afrikou, a chce experimentovat na nepratelych tak je to vyborna hra :D me osobne se libyla a tesim se na dalsi dil.

 Neověřený nákup

Od hry jsem tolik četl a tolik čekal....a nakonec takové zklamání. Nemluvě už o trapném hledání diamantů, které jsou schované v kufříku. Taky nepřátelé...někde je vyzabíjím a po chvilce jsou tam znovu. A take mě nepřátelé moc dobře vidí a ví o mě, ikdyž sem někde zalezený. Zasekávání zbraní po pár výstřelích, je to až trapné. Hra nemá příběh a neměl jsem chuť ji dohrát.

Zobrazit všechna hodnocení

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu